Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Гринчук Соломія Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 50
Позитивних відгуків 64(79%)
Негативних відгуків 14(17%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оксана
Негативний відгук
Недолікар! Зробила операцію не добре, хоч запевняла мене що зробила все добре. Ви тільки уявіть які наслідки після такої операції. Через неї мені прийшлося ще раз робити операцію набагато складнішу. Люди бережіть своє здоров'я, це найцінніше і обходьте цього "спеціаліста" десятою дорогою. У лікарні відношення хамське, після операції якщо вам буде потрібна допомога, коли самопочуття буде не з найкращих всім буде всеодно що з вами. Коли я з результатами аналізів і УЗД прийшла до неї після операції, щоб показати як вона зробила мені операцію, вона просто почала вмивати руки, посилати у лікарню на Гашека і при цьому казати, скажіть, що операцію вам робив Мартин. Я обійшла декілька лікарень, приватних клінік і всі кваліфіковані лікарі в один голос казали, що вона залишила частинку, яка призвела до таких наслідків.
Ira
Негативний відгук
Це не лікар, а біда! Не дай Боже до неї більше потрапити. Взагалі незнаю навіщо таких «лікарів» брати на роботу. Призначає препарати аби щось призначити, не враховує особливості Вашого організму. Замість того, щоб вислухати, заспокоїти та підтримати- ще й хамить. Лицемірна людина без знань лікарської справи. Ніколи нікому не раджу до неї потрапляти. Горе, а не лікар!
Diana Malets
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, розумна , уважна , професіонал своєї справи і при цьому чуйна та розуміюча. Можна звернутись з будь-яким питанням і отримати належне лікування та діагностику. Вже не одну патологію з нею успішно вилікували, дуже рада що знайшла свого лікаря!
Юля Макух
Позитивний відгук
Щиро вдячна лікарю Гринчук Соломії Ярославівні за якісно проведену операцію,чудове відношення,та лікування після операції,дуже дякую долі що привела мене саме на Русових 4 до такого прекрасного лікаря,я залишилась дуже задоволена,і буду радити всім знайомим з подібними проблемами як були у мене.Бажаю Вам Божої ласки.Велике спасибі за все!!!
Anya Bohatko
Позитивний відгук
Це найкращий лікар якого я тільки зустрічала :) Професіонал, не призначає зайвих ліків. Чітко діагностує і розкаує все як є. Ідеально зробила кольпоскопію, і вже менш ніж за пів року вдалось завагітніти! Сучасний лікар, дуже приємна і завжди на зв’язку :)
Ірина
Позитивний відгук
Рекомендую з власного досвіду і безмежно вдячна за допомогу лікарю-гінекологу Гринчук Соломії Ярославівні (3 -лікарня, вул.Русових,4).Кваліфікований спеціаліст і просто чудова людина!!!Виявила проблему,сформувала правильний діагноз,лаконічно і доступно пояснила про причини виникнення хвороби і її наслідки для мене,а найголовніше!!! Організувала весь процес з детальним описом моїх дій від огляду до оперативного втручанння.Дякую🙏,Соломія Ярославівна!!!
Наталія
Позитивний відгук
Соломія Ярославівна - це лікар від Бога! Я щиро вдячна їй за високий професіоналізм, людяність, терпеливість, підтримку та щире переживання з її сторони. Можете бути впевненими, що на дзвінок чи то о 7:00,чи о 23:30 завжди лікар відповість та надасть рекомендації! Вона краща з кращих! Щиро радію, що знайшла такого чудового лікаря у гінекологічній лікарні на вул. Русових, ця лікарня повинна пишатися що саме в ній працює такий висококваліфікований професіонал своєї справи! Дякую, Вам, Соломіє Ярославівно, що допомогли справитись з тим "адським" трьох тижневим токсикозом і не дали мені опустити руки, а завжди підтримували! Дуже ціную і щиро рекомендую!)
Юлія
Позитивний відгук
Надзвичайний лікар! Терпелива, виважена, чуйна , що є дуже важливим. Просто профі. Оперує максимально чітко, якісно, з найкращими результатами для пацієнтки!
Анна Тусь
Позитивний відгук
Дякую Гринчук Соломії Ярославівні за якісну роботу і лікування! Дісно дуже ввічлива і хороша людина і компетентний лікар! Дуже рада що в такому молодому віці в неї такий багаж знань і практики. Завжди була зі мною на зв’язку і відчувала її підтримку! Лікувала ендометріоїдні кисти яєчника. Операція пройшла успішно! Ще раз велике спасибі за все! Здоров’я вам Соломіє Ярославівно!
Наталія Іонайтєнє
Позитивний відгук
Дуже вдячна долі, що привела мене в клініку на Русових до Гринчук Сломії Ярославівни. Комптентний лікар, приємний співрозмовник, добра, людяна, чарівна жінка змогла переконати мене не оперувати кисту яєчників (6 см), а спробувати лікувати за визначеною схемою. Вдало підібрані ліки зробили неможливе, зроблене УЗД підтвердило, що кисти немає. Соломія Ярославівна завжди була на зв'язку, надавала консультації та підтримувала морально під час лікування. Пацієнтів у неї багато, але для всіх знайде час. Якщо у вас проблеми і ви шукаєте гінеколога вам у клініку на Русових до Гринчук Соломії Ярославівни.