Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Гринчук Соломія Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 54
Позитивних відгуків 68(80%)
Негативних відгуків 14(16%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Ольга Криницька
Позитивний відгук
- Приношу велику подяку  гінекологу від Бога- Гринчук Соломії Ярославівні.    На першому ж візиті відчутний професіоналізм, що вселяє довіру та впевненість у тому, що Ваше здоров'я у надійних руках.    Неймовірно вдячна за детальне роз'яснення мого діагнозу, чіткі рекомендації щодо подальших дій, та кваліфіковане, а головне вчасне оперативне втручання шляхом лапароскопії, попри складність у даному випадку.    Вражає, неймовірна відданість своїй справі, та кожному пацієнту.  Взаємозв'язок - який не часто зустрінеш. Соломія Ярославівна - талановитий та прогресивний хірург, і прекрасна людина.    Ще раз дякую Вам, за кваліфіковано проведену операцію, та величезну емоційну підтртмку. Здров'я Вам, енергії та  всіх можливих професійних досягнень!
пт, 18 лютого 2022 р., 18:04
Автор: Галина Павлисько
Позитивний відгук
Дуже рада, що знайшла такого гінеколога, як Гринчук Соломія Ярославівна. Детально все пояснює, підтримує і справді переживає за своїх пацієнтів. Дякую за проведену лапароскопічну операцію разом з Тарасом Юліановичом на Русових 4. Це особливі лікарі, бо у них особливе ставлення і підхід до своїх пацієнтів. Дуже вразило, як Соломія Ярославівна постійно заходила в палату і цікавилась станом мого здоров'я, навіть о 21:00 вечора перед тим, як їхати додому, вона навідалась до мене побажати "відпочивайте і набирайтесь сил"😊 Це лікарі від Бога. Атмосфера у лікарні така, наче ти вдома. Не було жодного страху чи паніки, бо усі привітні і усміхнені. До останнього моменту почувала себе спокійно, бо знала, що у надійних руках хороших спеціалістів. Дякую Богові, що потрапила до Соломії Ярославівни. Побільше було б таких чуйних лікарів. Задоволена усім і однозначно рекомендую.
сб, 15 січня 2022 р., 18:53
Автор: Ok Sana
Позитивний відгук
Чудова лікарка! Наполягає на сучасних методах лікування. Не призначає зайвих аналізів лише задля заробітку.
чт, 2 грудня 2021 р., 19:18
Автор: Настя Тишик
Позитивний відгук
Це найкращий лікар якого я зустрічала,кваліфікований спеціаліст))дуже мені помогла в моїй проблемі,дякую вам
чт, 2 грудня 2021 р., 12:29
Автор: Оксана
Негативний відгук
Недолікар! Зробила операцію не добре, хоч запевняла мене що зробила все добре. Ви тільки уявіть які наслідки після такої операції. Через неї мені прийшлося ще раз робити операцію набагато складнішу. Люди бережіть своє здоров'я, це найцінніше і обходьте цього "спеціаліста" десятою дорогою. У лікарні відношення хамське, після операції якщо вам буде потрібна допомога, коли самопочуття буде не з найкращих всім буде всеодно що з вами. Коли я з результатами аналізів і УЗД прийшла до неї після операції, щоб показати як вона зробила мені операцію, вона просто почала вмивати руки, посилати у лікарню на Гашека і при цьому казати, скажіть, що операцію вам робив Мартин. Я обійшла декілька лікарень, приватних клінік і всі кваліфіковані лікарі в один голос казали, що вона залишила частинку, яка призвела до таких наслідків.
пт, 16 липня 2021 р., 08:38
Автор: Ira
Негативний відгук
Це не лікар, а біда! Не дай Боже до неї більше потрапити. Взагалі незнаю навіщо таких «лікарів» брати на роботу. Призначає препарати аби щось призначити, не враховує особливості Вашого організму. Замість того, щоб вислухати, заспокоїти та підтримати- ще й хамить. Лицемірна людина без знань лікарської справи. Ніколи нікому не раджу до неї потрапляти. Горе, а не лікар!
нд, 20 червня 2021 р., 07:54
Автор: Diana Malets
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, розумна , уважна , професіонал своєї справи і при цьому чуйна та розуміюча. Можна звернутись з будь-яким питанням і отримати належне лікування та діагностику. Вже не одну патологію з нею успішно вилікували, дуже рада що знайшла свого лікаря!
вт, 15 червня 2021 р., 20:42
Автор: Юля Макух
Позитивний відгук
Щиро вдячна лікарю Гринчук Соломії Ярославівні за якісно проведену операцію,чудове відношення,та лікування після операції,дуже дякую долі що привела мене саме на Русових 4 до такого прекрасного лікаря,я залишилась дуже задоволена,і буду радити всім знайомим з подібними проблемами як були у мене.Бажаю Вам Божої ласки.Велике спасибі за все!!!
сб, 15 травня 2021 р., 08:26
Автор: Anya Bohatko
Позитивний відгук
Це найкращий лікар якого я тільки зустрічала :) Професіонал, не призначає зайвих ліків. Чітко діагностує і розкаує все як є. Ідеально зробила кольпоскопію, і вже менш ніж за пів року вдалось завагітніти! Сучасний лікар, дуже приємна і завжди на зв’язку :)
сб, 2 січня 2021 р., 21:28
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Рекомендую з власного досвіду і безмежно вдячна за допомогу лікарю-гінекологу Гринчук Соломії Ярославівні (3 -лікарня, вул.Русових,4).Кваліфікований спеціаліст і просто чудова людина!!!Виявила проблему,сформувала правильний діагноз,лаконічно і доступно пояснила про причини виникнення хвороби і її наслідки для мене,а найголовніше!!! Організувала весь процес з детальним описом моїх дій від огляду до оперативного втручанння.Дякую🙏,Соломія Ярославівна!!!
чт, 31 грудня 2020 р., 13:33