Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Гринчук Соломія Ярославівна

3rd place
Загальний рейтинг 50
Позитивних відгуків 62(81%)
Негативних відгуків 12(16%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Anya Bohatko
Позитивний відгук
Це найкращий лікар якого я тільки зустрічала :) Професіонал, не призначає зайвих ліків. Чітко діагностує і розкаує все як є. Ідеально зробила кольпоскопію, і вже менш ніж за пів року вдалось завагітніти! Сучасний лікар, дуже приємна і завжди на зв’язку :)
Ірина
Позитивний відгук
Рекомендую з власного досвіду і безмежно вдячна за допомогу лікарю-гінекологу Гринчук Соломії Ярославівні (3 -лікарня, вул.Русових,4).Кваліфікований спеціаліст і просто чудова людина!!!Виявила проблему,сформувала правильний діагноз,лаконічно і доступно пояснила про причини виникнення хвороби і її наслідки для мене,а найголовніше!!! Організувала весь процес з детальним описом моїх дій від огляду до оперативного втручанння.Дякую🙏,Соломія Ярославівна!!!
Наталія
Позитивний відгук
Соломія Ярославівна - це лікар від Бога! Я щиро вдячна їй за високий професіоналізм, людяність, терпеливість, підтримку та щире переживання з її сторони. Можете бути впевненими, що на дзвінок чи то о 7:00,чи о 23:30 завжди лікар відповість та надасть рекомендації! Вона краща з кращих! Щиро радію, що знайшла такого чудового лікаря у гінекологічній лікарні на вул. Русових, ця лікарня повинна пишатися що саме в ній працює такий висококваліфікований професіонал своєї справи! Дякую, Вам, Соломіє Ярославівно, що допомогли справитись з тим "адським" трьох тижневим токсикозом і не дали мені опустити руки, а завжди підтримували! Дуже ціную і щиро рекомендую!)
Юлія
Позитивний відгук
Надзвичайний лікар! Терпелива, виважена, чуйна , що є дуже важливим. Просто профі. Оперує максимально чітко, якісно, з найкращими результатами для пацієнтки!
Анна Тусь
Позитивний відгук
Дякую Гринчук Соломії Ярославівні за якісну роботу і лікування! Дісно дуже ввічлива і хороша людина і компетентний лікар! Дуже рада що в такому молодому віці в неї такий багаж знань і практики. Завжди була зі мною на зв’язку і відчувала її підтримку! Лікувала ендометріоїдні кисти яєчника. Операція пройшла успішно! Ще раз велике спасибі за все! Здоров’я вам Соломіє Ярославівно!
Наталія Іонайтєнє
Позитивний відгук
Дуже вдячна долі, що привела мене в клініку на Русових до Гринчук Сломії Ярославівни. Комптентний лікар, приємний співрозмовник, добра, людяна, чарівна жінка змогла переконати мене не оперувати кисту яєчників (6 см), а спробувати лікувати за визначеною схемою. Вдало підібрані ліки зробили неможливе, зроблене УЗД підтвердило, що кисти немає. Соломія Ярославівна завжди була на зв'язку, надавала консультації та підтримувала морально під час лікування. Пацієнтів у неї багато, але для всіх знайде час. Якщо у вас проблеми і ви шукаєте гінеколога вам у клініку на Русових до Гринчук Соломії Ярославівни.
Ликова Олександра Валеріївна
Позитивний відгук
Дуже чуйна. Завжди відповідальна! Дякую Вам за доньку, за все!!! Лікар з Великої Літери!!! Не пожалкували, що до Вас звернулись! Здоров*я Вам!!!
Ірина
Позитивний відгук
Чудовий лікар! Врятувала не лише моє жіноче здоров'я, але й життя!!! Дбайливо ставилась до мене протягом всього часу мого перебування в лікарні, і після виписки.
Ликова Олександра Валеріївна
Позитивний відгук
Безмежно вдячні чудовому лікарю Соломії Ярославівні!Щиро дякуємо за чуйне ставлення,людяність,професіонілізм,та терпіння до своїх пацієнтів!Дуже прємна людина та кваліфікований спеціаліст!Супер лікар!Дякуємо!!!
Анна
Позитивний відгук
Дуже вдячна цій талановитій і дуже приємній лікарці. Кваліфікований спеціаліст не дивлячись на юний вік. Велике дякую за успішну операцію.