Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Голдобін Олексій Олександрович

Загальний рейтинг 23
Позитивних відгуків 31(69%)
Негативних відгуків 8(18%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Мар'яна
Негативний відгук
Була у лікаря двічі на УЗД по вагітності, не рекомендую, оскільки не бачить нічого і не розуміється ні в чому, у дитинки були різні вроджені патології,які він не замітив ні одного разу.
пн, 15 серпня 2022 р., 15:26
Автор: Уляна
Нейтральний відгук
Народжувала три року в даного лікаря. Не знаю хто винний , хто ні, і який фактор вплинув , чи те, що на цю ніч було багато породіль чи що. Але після трьох годин нерухомого положення на гінекологічному рядянському кріслі і ще плюс двох годин шиття, в мене заблокувало нерви на ногах, рухова діяльність ніг була повністю нарушена, я не могла рухати нижніми кінцівками, ходити нормально я не могла. Лікар- невропатолог сказав, що причина такого, довге перебування на гінекологічному кріслі, і лікар мав би знати, що хоча б ноги потрібно було б знімати з тих штук, на які жінки їх кладуть, щоб кров циркулювала. Я 5 місяць лікувалася, потратила великі гроші, нерви і щоденні зусилля з реабілітологами , лікарями , щоби відновити ноги, і змогти ходити
ср, 16 червня 2021 р., 07:45
Автор: Наталія
Негативний відгук
Я була в цього пана на УЗД кілька разів, бо саме до нього скеровувала лікарка з військового шпиталю. я мене була киста, він кожного разу писав у діагнохі "фолікулярна киста" і знак питання. за кілька місяців безрезультатного лікування я звернулась до іншого лікаря. мені відразу сказали, що киста серозно-папілярна і негайно оперували, спитавши чи я взагалі до лікаря не ходила. і були дуже подивовоані, коли я показала його заключення. ніколи би більше не звернулась до нього.
вт, 25 травня 2021 р., 13:40
Автор: Юля
Негативний відгук
Дитина народилась мертвою. Не мали під руками нічого взагалі.... Довго бігали з ним не знали що робити, йшов дорогоцінний час. Реанімували.... Зараз дитині рік, дитина не бачить, має судоми, на зонді, глибокий інвалід.... А такий красивий хлопчик. Горе на все життя. Не раджу!!!!!!!
пт, 7 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Завжди буду радити цього лікаря! Пологи були не легкі, доооовгі. Велика дитина і я вже виснажена. Але Олексій Олександрович не дав впасти духом. Як людина він крутий і як лікар - справжній професіонал!
пт, 21 лютого 2020 р., 00:00
Автор: Катерина
Негативний відгук
Читаючи позитивні відгуки не розумію, чи то перебільшення чи це мені так «пощастило». Була я в Голдобіна О. на огляді в медичному центрі НОВО. Провів огляд, взяв мазки. Раніше мені говорили, що в мене ерозія, питаю Голдобіна О. в мене ерозія? На що відповідь-ні, невеличкий запальний процес, випишу вам свічки все пройде. Ок. Була затримка місячних (по цій причині і прийшла), на узд в правому яйнику кіста. Лікар підозрює позаматкову вагітність але не впевнений!! Так що то за спеціаліст такий хвалебний який трансвагінальним датчиком не знає як виглядає позаматкова вагітність. Не коментував огляд, треба було витягувати кожне слово. По факту ніяких обіцяних свічок від запального процесу не виписав, на результатах узд фото тільки правого яєчника, а де ж фото лівого? Заплатила 850 грн як в прірву. Висновок: не задоволена, не рекомендую, хочеться порадити НОВО ретельніше підбирати персонал. Голдобін О.О некомпетентний (можливо бо ще молоденький пацанчик), невпевнений як лікар, не професіонал своєї справи. Можливо приймаючи пологи він більше зацікавлений і старається викладатися, бо ж заробить «бабла», а так то йому всерівно.
вт, 28 січня 2020 р., 00:00
Автор: Билан Галина
Позитивний відгук
Дуже дуже задоволена родила два раза в нього. Перша дивчинка вернулась до нього вкинци вагитности. З другим уже хлопчиком була в нього з самого початку на вси узд до нього роди легки приехала в роддом и за годину вже родила без розривив на наступний день все бигала по роддом. Рекомендую всим.
пн, 23 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Марічка
Позитивний відгук
Лікар від Бога! До пологів мене вів від 28 тижня, дзвонив постійно, питав як я, чи все добре. Пологи пройшли добре, дуже йому дякую! Хто мене питає, всім раджу тільки його! Велике йому дякую!
вт, 19 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
Лікаря Голдобіна порадила мені моя дільнична гінеколог зі словами "в нього рука легка". Отак я і родила легко і швидко. Дуже не хотілося їхати на пологи зі Львова у Жовкву, вагалася. А в якийсь момент кажу до чоловіка: "...в того лікаря голос такий, що мені стає спокійно". І після цього ми більше не роздумували, де і в кого родити. Задоволені своїм вибором на 100%.
нд, 1 вересня 2019 р., 00:00
Автор: Міра
Позитивний відгук
Познайомилась з Олексієм Олександровичем на огляді узд. Коли дізналась, що окрім узд він приймає пологи, вирішила, що хочу народжувати в нього. Вагалась тільки через те, що треба було їхати зі Львова в Жовкву. Коли вже підходив термін пологів лікар завжди був на звязку (навіть за кордоном). Під час пологів все чітко пояснював, що і для чого робитиме. Після пологів щодня цікавився як справи у мене і у дитини. Дякую Олексію Олександровичуі всім хто допомагав за те, що допомогли народитись нашій донечці!
пн, 12 серпня 2019 р., 00:00