Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Федина Роман Григорович

3rd place
Загальний рейтинг 69
Позитивних відгуків 87(66%)
Негативних відгуків 18(14%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Мар'яна
Позитивний відгук
Народжувала в Романа Григоровича двічі: перші пологи пройшли дуже швидко і легко... а от другий малюк був величенький (3,840)+ багатоводдя + тазове передлежання.. але завдяки професіоналізму лікаря і ці пологи пройшли без ускладнень та розривів. Приємно вразило те що обидва рази лікар практично весь час був поряд: підбадьорював, підтримував, допомагав.
Оксана
Нейтральний відгук
Будь ласка дайте номер телефону Федини Р. Г. Мій номер 0978682681
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала дитину літом 2019 року в Романа Григоровича. Це перші роди, тому хвилювалась, але все пройшло добре. Води відійшли в ночі, до ранку чекали щоб самостійно почалися перейми, але в результаті таки ставили гель в матку, бо перейми самостійно так і не почались. Далі перейми середньої інтенсивності почалися десь біля 13, а народила вже в 18. Весь цей час лікар постійно приходив до мене, контролював мій стан та серцебиття дитини, давав корисні поради. Під час погут доступно пояснював як правильно дихати. Жодних розривів не було. Вірю, що в кожного свій досвід, але Федина Р. Г - лікар від Бога, я дуже рада що народжувала саме в нього. Щодо коментарів, які прочитала, то так лікар справді віруючий, але як на мене - для лікаря це тільки плюс.
Анна
Позитивний відгук
Народжувала другу дитинку в Романа Григоровича. Дуже сподобалося ставлення лікаря і поради як перед пологами так підчас в після. Він вселяє оптимізм. В пологах був присутній майже весь час, показував у якому положенні швидше народиш. Все пояснював і впевнено керував процесом. Для мене важливо, що лікар віруючий, порадив помолитись у каплиці перед пологами і таке приємне враження від ставлення до пацієнта, що хочеться просто приходити на консультацію вже після виписки.Дуже дякую Богові і лікарю Федині за професіоналізм та здорову дитину.
Лілія Грицик
Нейтральний відгук
Дуже хочу народжувати у Федини Р.Г. прошу його номер ось мій вайбер 0965851451
Надія
Нейтральний відгук
Добрий день! Напишіть будь ласка номер телефону Романа Григоровича. Мій вайбер 380665641186 Буду дуже вдячна!
Леся
Нейтральний відгук
Доброго дня. Напишіть будь ласка номер телефону до Федини Р. Г. Мій вайбер +30979332971
Люба
Позитивний відгук
Народжувала двічі в Романа Григоровича, чудовий лікар. Рекомендую!!!
Андріана
Позитивний відгук
Чудовий лікар!!! Родила в нього 25.06.2019. Домовилась родити на батальній, це був 41 тиждень, на узд сказали терміново їхати в роддом бо води відійшли і в дитинки погане серцебиття, коли приїхала на батальну мене ніхто не хотів оглянути так як мого лікаря з яким домовилась не було на зміні. Ніхто теж не хотів робити ктг, роддом був переповнений, так як Джамбула був закритий. Якась лікарка мене оглянула, ніякого розкриття не було, повела мене на узд і там черговий лікар сказав кесерити і щоб їхав мій лікар. Але між тим всім я весь час чула що всі родзали і палати переповнені, і просто зжимали плечима. Вона почала дзвонити до лікаря і він вирішив сказати щоб я чекала наступного дня він приїде і буде думати що робити. Я до нього телефонувала але він казав заспокоїтись і слухати серцебиття дитини. Мене помістили в якусь оглядову кімнату і сказали якщо звільниться палата то переведуть, але тут я зрозуміла що всім байдуже на мене і на мою дитину, ніхто не хоче оглядати мене чи навіть приймати пологи бо я пацієнтка іншого лікаря. Після чого мій чоловік зробив скандал так як переживав за життя дитини. Ми просто написали відмову і поїхали на Мечнікова. Черговий лікар виявився Федина. Він мене оглянув, послухав серцебиття дитини, порадився з іншими лікарями бо вагався чи варто кесерити, прийняв рішення щоб пробувала сама, з 00-04 в мене не було ніякого розкриття, він не відходив ні хвилинки від мене, весь час слухав дитинки серце, давав пити воду, робив масаж. Він віруючий лікар і попросив піти помолитись. Сказав не плакати, не кричати а радіти що дитинка появляється на світ. 7.00 я народила здорову дівчинку. Після пологів кожного ранку був у мене в палаті, гарно оглядав мене, давав розумні поради, навіть повів в душ і показав як правильно робити оздоровчі масажі та обмивання після пологів холодною водою. Пройшло майже 3 місяці, але я досі із посмішкою згадую за нього. Він лікар від Бога, однозначно буду у нього родити 2 дитинку. ДАй Бог йому багато років життя і міцного здоров`я) всім його рекомендую)))
Неля
Нейтральний відгук
Дайте, будь ласка, номер Федини на мій вайбер 0974186660