Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Федина Роман Григорович

3rd place
Загальний рейтинг 70
Позитивних відгуків 89(64%)
Негативних відгуків 19(14%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оксана Самборська
Позитивний відгук
Олена Романів
Нейтральний відгук
Дівчатка, привіт! Дуже потрібний номер Федини Р. Г. Напишіть будь ласка у Вайбер! Щиро дякую! 0962222112
Олена
Негативний відгук
Не рекомендую даного лікаря якщо є ймовірність ускладнень (великий плід тощо). Через те що вчасно не прийняв рішення щодо кесаревого розтину, дитина народилась з діагнозом гіпоксично ішемічне ураження цнс. З відносних плюсів, відмовився від грошей за пологи, видно визнав провину таким чином. Але від того не легше.
Василина Гупало
Нейтральний відгук
Хто може дати номер телефону до лікаря Федини Романа Григоровича мій вайбер 0986657423 дякую
Христина Строгуш
Позитивний відгук
Народжували в Романа Григоровича мої 3 родички (разом 4 діток). Від них отримала рекомендації, хоч деякі відгуки тут мене налякали і ми почали сумніватись у виборі лікаря. Дякую Богу, що ми таки наважилися. Народжувала на 36 тижні. По принципах життєвих мені лікар близький. В нас були партнерські пологи. Були справді різні пози під час пологів. Лікар за ті кілька годин нічних пологів відійшов на 5 хв. Але найбільше мене вражало, як лікар піклувався вже після пологів - приходив і телефонував не в свою зміну. Допомагав "встати на ноги", бо перші 2 дні були омороки від спроб піднятись. Ми з чоловіком були надзвичайно вражені його людяністю і підходом до своєї праці. Також звертались до лікаря протягом 40 днів після родів кілька разів телефоном і ходила на огляд швів. Дуже рекомендую. І радо звернусь за допомогою в наступних пологах 🌷
Юліана Мельник
Нейтральний відгук
Доброго дня, можна номер телефону Федини Романа Григоровича Мій номер 0634906114
Олена Луцишин
Нейтральний відгук
Будь ласка дайте номер тел.Федини Р.Г.дуже дякую,мій номер вайберу 0632495956
Мар'яна
Позитивний відгук
Народжувала в Романа Григоровича двічі: перші пологи пройшли дуже швидко і легко... а от другий малюк був величенький (3,840)+ багатоводдя + тазове передлежання.. але завдяки професіоналізму лікаря і ці пологи пройшли без ускладнень та розривів. Приємно вразило те що обидва рази лікар практично весь час був поряд: підбадьорював, підтримував, допомагав.
Оксана
Нейтральний відгук
Будь ласка дайте номер телефону Федини Р. Г. Мій номер 0978682681
Ірина
Позитивний відгук
Народжувала дитину літом 2019 року в Романа Григоровича. Це перші роди, тому хвилювалась, але все пройшло добре. Води відійшли в ночі, до ранку чекали щоб самостійно почалися перейми, але в результаті таки ставили гель в матку, бо перейми самостійно так і не почались. Далі перейми середньої інтенсивності почалися десь біля 13, а народила вже в 18. Весь цей час лікар постійно приходив до мене, контролював мій стан та серцебиття дитини, давав корисні поради. Під час погут доступно пояснював як правильно дихати. Жодних розривів не було. Вірю, що в кожного свій досвід, але Федина Р. Г - лікар від Бога, я дуже рада що народжувала саме в нього. Щодо коментарів, які прочитала, то так лікар справді віруючий, але як на мене - для лікаря це тільки плюс.