Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Елішевська Ірина Іванівна

Загальний рейтинг 12
Позитивних відгуків 13(93%)
Негативних відгуків 1(7%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Іра
Позитивний відгук
Дуже чуйна, приємна і розумна лікар. Постійно перепитувала за мій стан після опрації, призначає адектватне лікування! Дійсно лікар від Бога, професіонал своєї справи!! Дякую за все!
чт, 29 листопада 2018 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Дуже конкретний лікар і чудова людина!!! Все чітко розповіла, нічого зайвого не призначила. Для мене похід до гінеколога це взагалі стрес, а в державній установі, то на таке наважитись важко... Тому також приємно що вона приймає не тільки в державному заклпді, але в приватному центрі.
вт, 24 липня 2018 р., 00:00
Автор: Анастасія
Позитивний відгук
Дуже приємна жінка. Професіонал своєї справи. Я дуже задоволена тим, що попала саме до неї. Все пояснить, ставиться розумінням і дуже турботливі. Я дуже вдячна Ірині Іванівні!!!
ср, 30 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Лікар від Бога!!!
пн, 26 червня 2017 р., 00:00
Автор: Олена
Негативний відгук
Робила в неї чистку, бо завмерла вагітність. Зробила все нормально. Взяла стільки, скільки я їй дала - 500грн два роки назад. Віднеслась з розумінням і пояснила все, що мене цікавило. Приходила після того і питала як я. Але після того мене почав боліти яйник. Вона послала мене на УЗД в тому ж приміщенні. Виявили кісту 39*27мм. Не знаю хто ще так лікує. Але вона прописала мені мазь Вішневського в піхву на тампонах. Після кількох днів я з шаленими болями поїхала до свого лікуючого лікаря в інше місто. Він був дуже здивований таким совдеповським, незрозумілим, дивним лікуванням. До того Ірина Ів. сказала ще, що якщо не допоможе мазь, то треба буде різати. Так, до речі, багато моїх подружок поробили непотрібні операції після пологів та викиднів.. До речі, я читала, що цю мазь використовують при запаленнях в гінекології ще з ВВВ, але чого мені тоді ставало все гірше і гірше. Мій лікар порадив нічого не робити, припинити це цікування, і після першої ж менструації і кіста пройшла. Тому якщо у вас після пологів або не дай Бог викидню діагностують на УЗД кісту і радять одразу операцію або мазь, то пошукайте ще лікарів та попитайте ще в когось діагнозу.
сб, 11 лютого 2017 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Чудовий лікар!
чт, 28 липня 2016 р., 00:00
Автор: Оля
Позитивний відгук
Чудовий лікар та приємна людина!!!
чт, 28 квітня 2016 р., 00:00
Автор: Світлана
Позитивний відгук
Чудовий лікар!!! Професійна, уважна і дуже турботлива. Завжди дасть кваліфіковану пораду. Виписує ті ліки, які найефективніші за адекватну ціну. Дуже задоволена нею як професіоналом.
вт, 16 лютого 2016 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Хороший лікар
нд, 24 січня 2016 р., 00:00
Автор: Варвара
Позитивний відгук
Висококваліфікований професіонал, "не страждає" манією виписувати непотрібні ліки/призначати незрозумілі аналізи, приємна у спілкуванні. Я вдячна своїй подрузі за те що порадила її )
нд, 24 січня 2016 р., 00:00