У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Долатказін Олег Енверович

cup
like
Загальний рейтинг 211
Позитивних відгуків 218(57%)
Негативних відгуків 6(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Тетяна
Нейтральний відгук
Доброго дня! Поділіться номером телефону Долатказіна О. Е. Буду щиро вдячна!! (Мій номер 0687603950 вайбер)
чт, 16 березня 2023 р., 15:10
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Лікар від бога. Знає свою справу. Професіонал своєї справи. Спілкування коротке і по суті. З перших слів знайомства відчуваєш що попала в прекрасні руки і мудру голову. Чіткий. Відповідальний. Завжди на зв‘язку.
пт, 10 березня 2023 р., 14:31
Автор: Оля
Позитивний відгук
Двічі вже переконалась, що це чудовий ЛІКАР :)) Відповідальний, розумний, ввічливий .... і багато інших хороших якостей. Попри свою нереальну завантаженість він завжди на зв'язку і готовий допомогти у вирішенні всіх хвилюючих питань. Олега Енверовича рекомендую на всі 100%. Він справді спеціаліст своєї справи. Вдячна йому за двох здорових діток.
чт, 26 січня 2023 р., 20:17
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала в Олега Енверовича в серпні) задоволена повністю, як людина і лікар він дуже хороший, говорить мало і тільки по темі) робили кесарів розтин, тому що падало серцебиття дитини, і лікар швидко зреагував.. після операції приходив дуже часто, перевіряв пульс, оглядав шов) за другою дитиною тільки до нього) після пологів була в нього на огляді, все робив швидко і безболісно) Олег Енверович - лікар, який любить свою справу, і практично живе на роботі))
ср, 25 січня 2023 р., 15:12
Автор: Христя Вишивана
Позитивний відгук
Пощастило потрапити в руки до Олега Енверовича! Надзвичайно відповідальний лікар, який щиро переживає за своїх пацієнтів. Я насправді перший раз пишу відгук саме для лікаря, але в цьому випадку я впевнена за рекомендацію на всі 100% Лікар з категорії «лікар від Бога»!
ср, 7 грудня 2022 р., 15:34
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Олег Енверович це лікар який безсумнівно ставить блогополуччя породіллі і дитини перш за все! Не можу сказати , що пологи згадую із задоволенням, але не знаю чи хтось інший дав би зі мною раду! 🙂 Моя щира рекомендація, хоча лікар малоговіркий, серйозний, принциповий у своїх рішеннях, він справді на своєму місці, лікар від Бога!
пт, 11 листопада 2022 р., 17:44
Автор: Олег Енверович лікар від Бога! Тактовний, уважний, місцями дуже серйозний🙂
Нейтральний відгук
пт, 11 листопада 2022 р., 17:40
Автор: Юлия
Позитивний відгук
Доброго дня! Народжувала в Олега Енверовича. Дуже приємно було мати справу з таким професіоналом! Чітко дає відповіді на всі питання, які цікавлять породіллю, супроводжує протягом вагітності, пологів. По показах був кесарів розтин. Якщо б лікар затягнув з рішенням -наслідки для здоров'я дитини були б серйозні. Також проконтролював налагодження ГВ, що в умовах війни дуже важливо. Я не знала толком що таке біль , тріщини, лактостаз і т д! З його чіткими вказівками і обгрунтованим сучасним підходом жінка, яка має груди=годуюча мама.
сб, 5 листопада 2022 р., 09:45
Автор: Анна
Позитивний відгук
Ніколи не писала відгуки, але зустрівши Олега Енверовича, зрозуміла, що потрібно. Справжній професіонал своєї справи. Народжувала менше тижня тому, залишалась дужа задоволена та щаслива. Через пів години після пологів зрозуміла, що не все так й страшно😄. Все завдяки чіткості, обдуманності рішень Олега Енверовича. Лікар до котрого хочеться повернутись ще.
чт, 3 листопада 2022 р., 17:35
Автор: Марія
Позитивний відгук
Велика подяка Олегу Еверовичу за його професіоналізм. Я вважаю його найкращим лікарем у нашій області. Приймав у мене пологи двічі, тому велике спасибі за все!
вт, 25 жовтня 2022 р., 14:03