У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Долатказін Олег Енверович

cup
like
Загальний рейтинг 208
Позитивних відгуків 215(57%)
Негативних відгуків 6(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христя Вишивана
Позитивний відгук
Пощастило потрапити в руки до Олега Енверовича! Надзвичайно відповідальний лікар, який щиро переживає за своїх пацієнтів. Я насправді перший раз пишу відгук саме для лікаря, але в цьому випадку я впевнена за рекомендацію на всі 100% Лікар з категорії «лікар від Бога»!
ср, 7 грудня 2022 р., 15:34
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Олег Енверович це лікар який безсумнівно ставить блогополуччя породіллі і дитини перш за все! Не можу сказати , що пологи згадую із задоволенням, але не знаю чи хтось інший дав би зі мною раду! 🙂 Моя щира рекомендація, хоча лікар малоговіркий, серйозний, принциповий у своїх рішеннях, він справді на своєму місці, лікар від Бога!
пт, 11 листопада 2022 р., 17:44
Автор: Олег Енверович лікар від Бога! Тактовний, уважний, місцями дуже серйозний🙂
Нейтральний відгук
пт, 11 листопада 2022 р., 17:40
Автор: Юлия
Позитивний відгук
Доброго дня! Народжувала в Олега Енверовича. Дуже приємно було мати справу з таким професіоналом! Чітко дає відповіді на всі питання, які цікавлять породіллю, супроводжує протягом вагітності, пологів. По показах був кесарів розтин. Якщо б лікар затягнув з рішенням -наслідки для здоров'я дитини були б серйозні. Також проконтролював налагодження ГВ, що в умовах війни дуже важливо. Я не знала толком що таке біль , тріщини, лактостаз і т д! З його чіткими вказівками і обгрунтованим сучасним підходом жінка, яка має груди=годуюча мама.
сб, 5 листопада 2022 р., 09:45
Автор: Анна
Позитивний відгук
Ніколи не писала відгуки, але зустрівши Олега Енверовича, зрозуміла, що потрібно. Справжній професіонал своєї справи. Народжувала менше тижня тому, залишалась дужа задоволена та щаслива. Через пів години після пологів зрозуміла, що не все так й страшно😄. Все завдяки чіткості, обдуманності рішень Олега Енверовича. Лікар до котрого хочеться повернутись ще.
чт, 3 листопада 2022 р., 17:35
Автор: Марія
Позитивний відгук
Велика подяка Олегу Еверовичу за його професіоналізм. Я вважаю його найкращим лікарем у нашій області. Приймав у мене пологи двічі, тому велике спасибі за все!
вт, 25 жовтня 2022 р., 14:03
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
Напишіть, будь ласка , номер лікаря. Щиро вдячна! Мій номер - 0672244651
чт, 18 серпня 2022 р., 21:35
Автор: Люда
Нейтральний відгук
Добрий день. Напишіть, будь ласка, номер телефону Долатказіна Олега Енверовича, мій вайбер 0975963768. Дякую.
ср, 17 серпня 2022 р., 07:51
Автор: Наталія Береза
Позитивний відгук
Дуже кваліфікований, надійний лікар, з яким відчуваєш себе у безпеці. Завжди тримає все під контролем. Весь час були з ним на зв'язку і я знала, що мені є до кого звернутися. Робили кесарев розтин, води відійшли в 11 вечора (була в лікарні, так як мене поклали у відділ патології у той самий день і не відпустили додому, за що я дуже вдячна🙏). Лікар приїхав за 15 хв!!!! Дякую Вам, Олег Енверович за Вашу людяність, підтримку і надійність! Хочеться подякувати також усій команді лікарів, які працюють дуже злагоджено і приймають швидкі, правильні рішення.
пн, 15 серпня 2022 р., 19:12
Анонімний відгук
Нейтральний відгук
пт, 3 червня 2022 р., 20:30