Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Долатказін Олег Енверович

1st placelike
Загальний рейтинг 178
Позитивних відгуків 185(55%)
Негативних відгуків 6(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Христина Плотиця
Позитивний відгук
Христина Плотиця
Нейтральний відгук
Напишіть номер хто може лікаря Олега Енверовича, 0976178126
Оксана О
Позитивний відгук
Це була моя третя вагітність і проходила вона важче, ніж дві попередні) Високий тиск, набряки, поганий кровоплин і купа таблеток! В жіночій консультаціі не дуже хотіли мною займатись!На 31-32тижні прийшла до Олега Енверовича і через 2дні мене поклали в патологію( так як був вихідний).Преемплаксія середнього ступеня (якщо не помиляюсь) - був мій діагноз.3тижні пролежала в патології : крапельниці, ктг, узд, вимірювання тиску. Ніхто на комерцію не натякав, (узд само собою).Олег Енверович стежив за моєю ситуацією і коли кровоплин стан погіршуватись вирішив екстренно кесерити. Робили спіральну анестезію, лікар Амброзевич просто супер)Все пройшло добре і синочок з’явився на світ вже за 30хв, 1440грам за що безмежно вдячна!!!Після пологів Олег Енверович щодня приходив, давав рекомендації і говорив дзвонити в будь-який час якби щось турбувало.Була приємно вражена ставленням, все чітко і зрозуміло пояснював, без “шуток-прибауток” та “переливання з пустого в порожнє”. (Як в основному роблять інші аби справити гарне враження).Долатказін дуже професійний лікар і вважаю, що мені пощастило у нього народжувати! Однозначно рекомендую!!!Малюку вже півроку, а я досі під враженнями! Оскільки народжувала на Джамбула та в Медінституті старших діток, то маю з чим порівняти)))
Олена Бугаєнко
Позитивний відгук
Хотілось би подякувати Олегу Енверовичу за те,що наша донечка народилась! Лікар дуже професійний, добрий та уважний. Так,ніхто сюсюкатись не буде ( майте на увазі) , але він свою роботу зробить вправно! Коли я прийшла проситись народжувати саме в нього, то пішла додому з чітким розумінням, що народжувати буду тільки в нього!! Під час пологів все було добре. Він швидко приїхав, весь час тримав нас в курсі процесу з чоловіком. Навіть така неприємність як невеликий розрив не змінило моєї думки за лікаря ( там був розрив по моїй провині, я не чула лікаря ,який підказував як правильно тужитись). Як зашивали мене, навіть не відчула - дивилась на донечку). Після пологів кожен день заходив перевіряв і цікавився самопочуттям. Як буду ( якщо) народжувати вдруге,то тільки до Долотказіна Олега Енверовича.
Anna Yaseyko
Позитивний відгук
Народжувала в Олега Енверовича двічі, все просто супер ) До іншого лікаря навіть би не подумала йти . Він професіонал своєї справи, говорить все по суті, доступно роз’яснює що робить на пологах і для чого. Дуже комфортно почуваєш себе з ним і не переживаєш , що щось може піти не так ) Лікар від Бога)
Марта
Нейтральний відгук
Доброго дня! Будь ласка поділіться номером Олега Енверовича на номер 0633266436, буду дуже вдячна!!!!
Марта
Нейтральний відгук
Доброго дня! Будь ласка поділіться номером Олега Енверовича, буду дуже вдячна!!!!
Ірина Ярема
Нейтральний відгук
Доброго дня) будь ласка надішліть на вайбер номер Олега Енверович, буду дуже вдячна🙏 0978391657
Елена Галиева
Позитивний відгук
Доброго дня усім! Хтось може поділитись номером Олега Енверовича? Була б вдячна! Мій номер 0958337150 випадково створила негативний відгук ( не правильно обрала)
Елена Галиева
Негативний відгук
Доброго дня усім! Хтось може поділитись номером Олега Енверовича? Була б вдячна! Мій номер 0958337150