Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Долатказін Олег Енверович

cup
like
Загальний рейтинг 213
Позитивних відгуків 220(57%)
Негативних відгуків 6(2%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Доброго дня! Поділіться номером телефону Долатказіна О. Е.! (Мій номер 063-169-92-83 вайбер)
вт, 5 березня 2024 р., 09:08
Автор: Руденко Анастасія
Позитивний відгук
Народила у Олега Енверовича в жовтні. Дізналась про нього, коли лежала в лікарні на збереженні. Зі мною в палаті були 2 дівчини (вагітні вдруге), у яких він приймав їхні перші пологи і чула від них слова, що він - лікар від Бога, що до всіх породіль дуже уважний, не дивлячись хто скільки заплатив грошей (кажуть, що цю тему він взагалі не підіймає)! Сказали, що знову оберуть його, бо були дуже задоволені. Послухавши такі відгуки, та почитавши відгуки тут на сайті, я теж вирішила народжувати саме в нього і не пожалкувала! Він та його команда - справжні професіонали! Олег Енверович був на зв'язку до пологів. Коли в мене почались пологи об 23й годині і я йому повідомила по телефону, то він одразу приїхав. Донечку я народила здорову, дякуючи йому, 9/9 по Апгар. Сама теж добре себе почувала! В мене не було ні розривів, ні розрізів. Після пологів він кожен день заходив до палати і був на зв'язку на телефоні теж, раптом що. За гроші нічого не казав. Отже, можу щиро радити народжувати у Олега Енверовича. І якщо колись захочу мати другу дитину, то сподіваюсь, що він ще буде працювати!
пн, 8 січня 2024 р., 17:23
Автор: Алла Левчук
Позитивний відгук
Ну що ж, прийшов і мій час написати відгук не тільки чудовому лікарю, а й людині.😊 Знаю Олега Енверовича досить довгий час і завжди чула про нього лише позитивні відгуки від породіль та його ж колег, тому з впевненістю завжди рекомендувала його усім, хто питав: "А в кого народжувати?" Він чудовий, надзвичайний, ас в своїй справі. В мене був не дуже простий випадок з вагітністю, анамнез ускладнений (без подробиць), але Олег Енверович зробив усе по вищому розряду! Щира подяка усій "моїй" професійній команді на чолі з Олегом Долатказіним: доктору Оксані Беген, анастезіологу Юрію Мрочко, неонатологу Лілії Миронович, доктору Куцику Івану, терапевту Ярославі Кравців, найуважнішій інтернці Христині Ігорівній, усім медсестрам, особливо "Відділу патології", санітаркам післяопераційної палати та усім з ким я стикалась протягом майже 4 тижнів, які я провела у пологовому на Мечнікова! Ну що ж Ви топчик🔝, я знала, що не помилилась з вибором🤗
ср, 5 липня 2023 р., 13:54
Автор: Тетяна
Нейтральний відгук
Доброго дня! Поділіться номером телефону Долатказіна О. Е. Буду щиро вдячна!! (Мій номер 0687603950 вайбер)
чт, 16 березня 2023 р., 15:10
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Лікар від бога. Знає свою справу. Професіонал своєї справи. Спілкування коротке і по суті. З перших слів знайомства відчуваєш що попала в прекрасні руки і мудру голову. Чіткий. Відповідальний. Завжди на зв‘язку.
пт, 10 березня 2023 р., 14:31
Автор: Оля
Позитивний відгук
Двічі вже переконалась, що це чудовий ЛІКАР :)) Відповідальний, розумний, ввічливий .... і багато інших хороших якостей. Попри свою нереальну завантаженість він завжди на зв'язку і готовий допомогти у вирішенні всіх хвилюючих питань. Олега Енверовича рекомендую на всі 100%. Він справді спеціаліст своєї справи. Вдячна йому за двох здорових діток.
чт, 26 січня 2023 р., 20:17
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Народжувала в Олега Енверовича в серпні) задоволена повністю, як людина і лікар він дуже хороший, говорить мало і тільки по темі) робили кесарів розтин, тому що падало серцебиття дитини, і лікар швидко зреагував.. після операції приходив дуже часто, перевіряв пульс, оглядав шов) за другою дитиною тільки до нього) після пологів була в нього на огляді, все робив швидко і безболісно) Олег Енверович - лікар, який любить свою справу, і практично живе на роботі))
ср, 25 січня 2023 р., 15:12
Автор: Христя Вишивана
Позитивний відгук
Пощастило потрапити в руки до Олега Енверовича! Надзвичайно відповідальний лікар, який щиро переживає за своїх пацієнтів. Я насправді перший раз пишу відгук саме для лікаря, але в цьому випадку я впевнена за рекомендацію на всі 100% Лікар з категорії «лікар від Бога»!
ср, 7 грудня 2022 р., 15:34
Автор: Ярина
Позитивний відгук
Олег Енверович це лікар який безсумнівно ставить блогополуччя породіллі і дитини перш за все! Не можу сказати , що пологи згадую із задоволенням, але не знаю чи хтось інший дав би зі мною раду! 🙂 Моя щира рекомендація, хоча лікар малоговіркий, серйозний, принциповий у своїх рішеннях, він справді на своєму місці, лікар від Бога!
пт, 11 листопада 2022 р., 17:44
Автор: Олег Енверович лікар від Бога! Тактовний, уважний, місцями дуже серйозний🙂
Нейтральний відгук
пт, 11 листопада 2022 р., 17:40