Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Чернова Марта Олександрівна

angel
like
Загальний рейтинг 33
Позитивних відгуків 33(80%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Віта
Позитивний відгук
Звернулась до Чернової Марти Олександрівної з проблемою гормонів і кістами яєчників,завдяки кваліфікованому лікуванні і правильним порадам Марти Олександрівної я позбулась цих проблем.Отримала прекрасний результат-я вагітна.І тепер веду вагітність звичайно ж у Марти Олександрівної. Марта Олександрівна кваліфікований і чудовий,доброзичливий лікар. Я дуже вдячна лікарю. Тому моя порада звертатись до Чернової М.О.
чт, 9 вересня 2021 р., 08:13
Автор: Вікторія Федина
Позитивний відгук
Хочу подякувати за уважність і професіоналізм лікаря гінеколога Чернова М.О.Враження справила її тактовність і увага, саме лікування виявилось ефективним. За 5 років своєї проблеми я поміняла багато лікарів і ніхто мені не допоміг. Дехто просто «розводив мене на гроші» або намагався продати «свої» таблетки. Потім, я потрапила до Марти Олександрівни і надзвичайно щаслива що в мене з’явився такий чудовий лікар! Моя щира рекомендація !!! Після візиту до Марти Олександрівни і іі прекрасного почуття гумору Вам захочеться прийти ще і ще🥰
вт, 7 вересня 2021 р., 13:52
Автор: Ганна Пилат
Позитивний відгук
Марта Олександрівна дуже хороший, кваліфікований спеціаліст.Хороша,душевна,щира людина. Доступно пояснює і швидко вирішує всі проблеми з якими до неї звертаються.Дуже вдячні за допомогу!
вт, 7 вересня 2021 р., 10:33
Автор: Марта Кук
Позитивний відгук
Я вперше задоволена візитом до лікаря, ще й до гінеколога, в мене була кіста яєчника з неприємними наслідками, тільки за один курс лікування ми все вилікували, я дуже щаслива і вдячна Марті Олександрівній за професійну допомогу, кісти немає, я щаслива!🙏 Дуже рекомендую саме цього лікаря, тому що для мене важливо, коли поєднуються дві якості професіонала і дуже приємної людини! І головне доступно все пояснила, розказала)
пт, 3 вересня 2021 р., 13:30
Автор: Paulina Baginska
Позитивний відгук
Чудовий лікар, з досвідом але постійно розвивається! Перша людина, яка поставила мені правильний діагноз. Всі процедури виконує обережно, прислуховується до прохань пацієнтки (у цьому випадку мене), не бреше і не назначає фуфломіцинів. Рекомендую!
пт, 2 липня 2021 р., 16:24
Автор: Іванна Федевич
Позитивний відгук
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, номер телефону Марти Олександрівни на вебер (0977521380). Дякую!
пн, 11 січня 2021 р., 18:35
Автор: Христина
Позитивний відгук
З першого знайомства відчувається, що Марта Олександрівна кваліфікований спеціаліст. Гарно все пояснює перед процедурою та підтримує. Сподіваюсь, що незабаром зустрінусь з нею, але вже не сама)
пн, 1 червня 2020 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Народжувала в Марти Олександрівни як в чергового лікаря. Не домовлялися наперед. Мала народжувати в іншого лікаря, але не склалося. Але це на краще бо все пройшло прекрасно, набагато краще ніж я очікувала. Дуже хороший лікар. Все чітко та впевнено робить. Після лікар пильнувала мій стан та стан сина. Допомогла налагодити грудне годування. Дуже їй вдячна за все і рекомендую без вагань.
пт, 1 травня 2020 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
Прекраснейший и внимательнейший врач, которого я только встречала. У неё действительно всё под контролем! Марта Александровна не только внимательна к процессу родоразрешения, но и после как к маме, так и к и малышу. В общем, очень хороший врач.
пн, 6 квітня 2020 р., 00:00
Автор: Христина
Позитивний відгук
Надзвичайний лікар!!! Марта Олександрівна- професіонал своєї справи, з нею все чітко і легко!!! Після родів хочеться родити ще раз і точно у неї!!! Рекомендую усім, світла, добра, чесна, високоспеціалізована, головне - проста людина. Я дуже вдячна за донечку!!!
ср, 19 лютого 2020 р., 00:00