Тут може бути ваша реклама
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Челак Володимир Іванович

Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 23(72%)
Негативних відгуків 8(25%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оксана
Негативний відгук
Челак, може як лікар непоганий але як хапуга є ненаситним в грошаш, вимагає по 23 тисячі гривень за лапароскопію як хабар. Корупціонер добрий. Немає підходу до людей на все дивиться через призму збагачення.
Лера
Негативний відгук
30 років тому Челак прооперував маму нібито забрав жіночу середину хоча мав забрати тільки кісту але тільки залишив піхву - казав а через багато років піхва вилізла і перекрила сечовий міхур пішли до нього а він відправив в іншу ліканю де на операції виявилось, що він залишив пів матки і мама ледь не померла. Шановні підлизайки я не була б дуже впенена що все окей.
Іра
Позитивний відгук
Може він і малоприємний лікар, але свою роботу виконує відповідально! Дійсно лікар від Бога, професіонал, у нього золоті руки.
Тетяна
Негативний відгук
Дуже не приємний і самовпевнений чоловік!
Анна
Позитивний відгук
Володимр Іванович оперував мою маму. Дякую йому за його золоті руки, за його доброту та порядність!
Тетяна
Негативний відгук
Вичерпав себе, напевно, Володимир Іванович і давно професійно вигорів... Боже, бережи від таких лікарів жінок... Зверхній, самовпевнений, не здатний чути інших (з ним навіть запитання важко задати)... Орієнтований лише на операції (бо це прибутково), а не на лікування... На 14 тижні вагітності він мене переконував, що це маленький термін і варто забрати міому (яка у мене є), бо в іншому випадку не виношу вагітність, а міома "буде гнити і разом з нею моя дитина"..... Більш безтактнішого лікаря не зустрічала... Це той лікар який вміє вбити словом.. Дякувати Богу, не мала більше з ним справи, народила синочка, і з іншими лікарями навіть думки не було про те, щоб хірургічно втручатися... Напевно, ще ніколи мені не доводилося спілкуватися з більш неприємною людиною...
Оксана
Нейтральний відгук
Мала справу з цим лікарем 2006. Тоді в мене стався викидень. Чистку мені зробив, через тиждень знову була у нього. 2007 знову завагітніла злягла на збереження вдома, по моїй просьбі Челак мене пустив додому. І даремно. Відкрилася кровотеча на 7 тижні у вихідний день. Чоловік відвіз на топольну. Там чергова лікар, оглянувши мене, сказала що все буде добре. Челак по телефону настоював на тому, що треба чистити. Що я пережила один Бог знає. Я залишилася на топольній до 12 тижня. Жодного узі, тільки огляд лікаря на кріслі і прогестерон. Так в мене родився син. Впевнена, Члак би почистив. А кріодеструкцію зробив супер. Не рекомендую. Будьте здорові!
Марина
Позитивний відгук
Хороший лікар! Лікувала ерозію та поліп - все пройшло добре. Уважний і все зрозуміло пояснює. Задоволена обслуговуванням.
Аліна
Негативний відгук
була на прийомі у нього і поняла людині пора на пенсію, бо хворі його вже нервують а робити не може нормально навідь аборт.
Оксана
Негативний відгук
На 13 тижні вагітності у мене почалися страшні болі внизу живота. Звернулася до Челака. Виявили некроз вузла на матці. Збирали консиліуми лікарів на чолі з Челаком. В один голос заявили, що потрібна операція по видаленні матки разом з дитиною... Шок.. Але Мартин запропонував капати антибіотики, всі решта були проти. І якщо ти лежиш у відділенні Челака, то не маєш права порадитися з лікарями відділення Мартина : гнів, крик, обурення. А йшлося про врятування маленького життя. Я і мій чоловік відмовилися від операції, ризикуючи власним здоров'ям. Челак був злий і недобрий., весь час нагадував, що та дитина і так не народиться, бо матка вся в вузлах. А ДИТИНА НАРОДИЛАСЯ!!! Правда передчасно на 32 тижні, але здорова, гарна, повноцінна, прекрасна. Синочок наш дорогенький, дарований Богом.