Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Челак Володимир Іванович

Загальний рейтинг 15
Позитивних відгуків 23(72%)
Негативних відгуків 8(25%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оксана
Негативний відгук
Челак, може як лікар непоганий але як хапуга є ненаситним в грошаш, вимагає по 23 тисячі гривень за лапароскопію як хабар. Корупціонер добрий. Немає підходу до людей на все дивиться через призму збагачення.
пт, 21 серпня 2020 р., 00:00
Автор: Лера
Негативний відгук
30 років тому Челак прооперував маму нібито забрав жіночу середину хоча мав забрати тільки кісту але тільки залишив піхву - казав а через багато років піхва вилізла і перекрила сечовий міхур пішли до нього а він відправив в іншу ліканю де на операції виявилось, що він залишив пів матки і мама ледь не померла. Шановні підлизайки я не була б дуже впенена що все окей.
вт, 8 січня 2019 р., 00:00
Автор: Іра
Позитивний відгук
Може він і малоприємний лікар, але свою роботу виконує відповідально! Дійсно лікар від Бога, професіонал, у нього золоті руки.
чт, 29 листопада 2018 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Дуже не приємний і самовпевнений чоловік!
вт, 10 квітня 2018 р., 00:00
Автор: Анна
Позитивний відгук
Володимр Іванович оперував мою маму. Дякую йому за його золоті руки, за його доброту та порядність!
ср, 28 березня 2018 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Вичерпав себе, напевно, Володимир Іванович і давно професійно вигорів... Боже, бережи від таких лікарів жінок... Зверхній, самовпевнений, не здатний чути інших (з ним навіть запитання важко задати)... Орієнтований лише на операції (бо це прибутково), а не на лікування... На 14 тижні вагітності він мене переконував, що це маленький термін і варто забрати міому (яка у мене є), бо в іншому випадку не виношу вагітність, а міома "буде гнити і разом з нею моя дитина"..... Більш безтактнішого лікаря не зустрічала... Це той лікар який вміє вбити словом.. Дякувати Богу, не мала більше з ним справи, народила синочка, і з іншими лікарями навіть думки не було про те, щоб хірургічно втручатися... Напевно, ще ніколи мені не доводилося спілкуватися з більш неприємною людиною...
пн, 26 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Оксана
Нейтральний відгук
Мала справу з цим лікарем 2006. Тоді в мене стався викидень. Чистку мені зробив, через тиждень знову була у нього. 2007 знову завагітніла злягла на збереження вдома, по моїй просьбі Челак мене пустив додому. І даремно. Відкрилася кровотеча на 7 тижні у вихідний день. Чоловік відвіз на топольну. Там чергова лікар, оглянувши мене, сказала що все буде добре. Челак по телефону настоював на тому, що треба чистити. Що я пережила один Бог знає. Я залишилася на топольній до 12 тижня. Жодного узі, тільки огляд лікаря на кріслі і прогестерон. Так в мене родився син. Впевнена, Члак би почистив. А кріодеструкцію зробив супер. Не рекомендую. Будьте здорові!
чт, 4 січня 2018 р., 00:00
Автор: Марина
Позитивний відгук
Хороший лікар! Лікувала ерозію та поліп - все пройшло добре. Уважний і все зрозуміло пояснює. Задоволена обслуговуванням.
пн, 4 грудня 2017 р., 00:00
Автор: Аліна
Негативний відгук
була на прийомі у нього і поняла людині пора на пенсію, бо хворі його вже нервують а робити не може нормально навідь аборт.
вт, 22 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Оксана
Негативний відгук
На 13 тижні вагітності у мене почалися страшні болі внизу живота. Звернулася до Челака. Виявили некроз вузла на матці. Збирали консиліуми лікарів на чолі з Челаком. В один голос заявили, що потрібна операція по видаленні матки разом з дитиною... Шок.. Але Мартин запропонував капати антибіотики, всі решта були проти. І якщо ти лежиш у відділенні Челака, то не маєш права порадитися з лікарями відділення Мартина : гнів, крик, обурення. А йшлося про врятування маленького життя. Я і мій чоловік відмовилися від операції, ризикуючи власним здоров'ям. Челак був злий і недобрий., весь час нагадував, що та дитина і так не народиться, бо матка вся в вузлах. А ДИТИНА НАРОДИЛАСЯ!!! Правда передчасно на 32 тижні, але здорова, гарна, повноцінна, прекрасна. Синочок наш дорогенький, дарований Богом.
чт, 22 червня 2017 р., 00:00