Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Боженко Ольга Юріївна

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 3(75%)
Негативних відгуків 1(25%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Надія
Позитивний відгук
Ольга Юріївна прекрасний лікар УЗД. Маю патологію. Вона зробила дуже професійне обстеження, описала все до міліметра, визначила патологію аж до міжнародного визначення. Порадила лікаря по моїй проблемі, дала телефон. Дуже рекомендую тим, хто мати якісне в точне УЗД.
сб, 6 квітня 2019 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Дуже довго не могла завагітніти, і вічно були збої місячних на довготривалий термін. Я пішла до дільничної гінеколог на симоненка, яка напривила мене там ж на узд. Там такий діагноз мені понаписували я була в шоці. Моя сусідка працювала в раковій разом із Ольгою Юрієвною. Отже, після того страшного узд, я його показала сусідка.... яка теж була в шоці і не розуміла як стільки проблем можуть бути в молодої дівчини. Вона одразу подзвонила до Боженко, яка сказала які здати аналізи і після того приіхати до неї на узд на вул. Рапопорта. Коли вона зробила узд, тобто було два різних висновки і діагнози із різницею 1 добу. Сказала в чому проблема насправді. Порадила звернутися до лікаря Городенчук Зореслави. І я вдячна... бо через місяць завагітніла. І зараз маю донечку 2 рочки.
пн, 18 червня 2018 р., 00:00
Автор: Галина
Позитивний відгук
Доброго Дня! Спершу лікаря звати Ольга Юріївна. Завдяки порадам цієї лікарки я завагітніла через 2міс, після 2р. лікувань в іншого лікаря. Також вона побачила на узд загрозу на ранніх термінах, що допомогло спасти мою дитину. Також порадила хорошого лікаря уролога та лікаря, який веде мою вагітність. І вперше я стикнулась з тим, що всі ці лікарі не хочуть брати коштів, без аналізу не ставлять діагнозу. І моя порада хто читає відгуки: лікар це людина, яка помиляється як і всі ми. Якщо є сумнів, або ж поганий діагноз завжди потрібна думка декількох лікарів. А Ольга Юріївна хороший спеціаліст уздист. Не виписує ліків на шалені суми. Завжди бере слухавку навіть у неділі вечері)) хоча я в неї на обліку не стою.
пн, 21 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Марта
Негативний відгук
Коли прийшла на прийом до цієї лікарка то вона склала про себе дуже хороше враження, оскільки попала я до неї через знайомих. Але коли прийшлось до діла то вона нас так залякала сказала що треба видалити яйник оскільки на ньому була киста. Але я їй сказала що немаю ще дітей і боюсь робити таку операцію, вона такими словами як киця, зайка та непереживай все буде ок. До неї мене направили з поліклініки, оскільки виявили кісту а вона працює на Гашека, 2 тобто у раковій. Коли я вирішила ще проконсультуватись з лікарем то виявилось що ніякого яйника видаляти непотрібно, і це при тому що вона також розказує що супер спеціаліст по узд, доречі також була в неї на узі в її особистому кабінеті на проспекті Шевченка. Пізніше виявилось шо кіста знаходиться біля яйника, і вона цього просто не побачила, і якщо би я не пішла до іншого лікаря я думаю що це би доя мене закінчилось плачевно її оперативне втручання. Зробили операцію лапероскопічно і все ок вже народила синочка, тому категорично нерекомендую цю лікарку, бо через її некваліфікованісь я і мою сім'я пережила цей страх навіяней нею. Жахлива і дуже тупа.
пт, 3 березня 2017 р., 00:00