Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Бонцаревська Оксана Григорівна

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 26(63%)
Негативних відгуків 15(37%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Олег
Негативний відгук
Ніколи не думав, що колись настане такий момент, що буду писати відгук на «материнських форумах», але так склалося, що моєї дружини немає в живих через недбалість лікарів. Якщо мій відгук застереже хоч одну жінку, то це вже буде моя внутрішня велика перемога, що я зміг врятувати чиєсь життя. Все розпочалось з того, що моя дружина втретє завагітніла і ми, як при перших двох вагітностях, звернулись до Бонцаревської О. Г. (Пологовий на Мечнікова). Вона порекомендувала нам стати на облік до своєї доньки Мельник Х. О., ми не заперечували, адже довіряли лікарці на 100%. Вся вагітність проходила добре, лікар жіночої консультації не фіксувала жодних відхилень, всі аналізи та дослідження були в межах норми. Десь на 7 місяці вагітності дружина почала скаржитись на біль у животі та нехарактерні виділення. Ми відразу повідомили про це Мельник Х. О., але вона не бачила в цьому нічого страшного, для неї все було в нормі. Пологи в дружини приймала Бонцаревська О. Г. У нас народилась донечка. На третю добу, без жодного обстеження, дружину з донькою виписали з пологового в задовільному стані. Після виписки дружина почала скаржитись на біль в животі, який наростав. Ми зателефонували Бонцаревській О. Г., яка рекомендувала випити ношпу і за необхідності вколоти анальгін з димедролом. Ми так і зробили, але стан не покращився і ми приїхали знов у пологовий. Дружину оглянули на УЗД і відразу забрали на операцію. Їй видалили матку, маткові труби, один яєчник і в цей же день в критично важкому стані перевели в реанімаційне відділення ЛОКЛ. А далі все як у фільмі жахів, операція за операцією, кровотечі, гори антибіотиків, сильнодіючі седативні препарати і не розуміння лікарів, що ж стало причиною таких тяжких наслідків для дружини…14.06.2023 я втратив дружину та матір моїх трьох малолітніх дітей. За тиждень після народження наша новонароджена донька була госпіталізована з діагнозом пізній неонатальний сепсис, двобічна пневмонія, порушення системи травлення і лікарі вступили в боротьбу і за її життя. Два тижні складного лікування і на щастя донечка одужала, а от дружина … ні. Одна мить і все моє життя і життя наших дітей перевернулось на 180 градусів… назавжди втративши нашу Іванку… А лікар позаочі говорить… я прийняла пологи, жінка від мене пішла зі здоровою дитиною, які можуть бути до мене претензії… а дійсно, які ж?!!!!!!! Це ж так природньо помирати в ХХІ столітті від недіагностованого вчасно септичного стану… від недбалості лікарів, місія яких мала б бути рятувати життя людей…
чт, 20 липня 2023 р., 19:59
Автор: Світлана
Негативний відгук
Лікар жах, всіх би тільки кесерила, постійно мені натякала на кесерське хоча питання не стояло гострої необхідності, видно одразу гроші це для неї найголовніший приорітет, розмова ніби солодкий медок для першого враження, а на ділі якщо хоч слово не за її сценарієм то одразу показує хто вона є насправді, дуже двояка людина, корислива, та меркантильна, не раджу нікому, якщо ви хочете совісного та щирого лікаря, лікаря який відданий своїй справі без всякої користі то це не до неї! Народила здорову дитинку самостійно, і пологи були супер, не в неї, народжувала в чергового лікаря.
чт, 5 березня 2020 р., 00:00
Автор: Наталія
Позитивний відгук
Дівчата, чесно кажучи, я в великому шоці від негативних відгуків, таке враження, що це зовсім про іншу людину. Я знаю, Бонцаревську Оксану Григорівну, як дуже добру, чуйну людину і дуже гарну, доглянуту жінку. Сама особисто народжувала в Оксани Григорівної двічі. Перший раз (2014р.) -двійня, планове КР , все пройшло ідеально, завдяки їй на світ появились дві донечки. Другий раз (2017р.) планували КР на 38-39 тижні, але синочок вирішив появитись раніше, вночі почались схватки, в 8 відійшла пробка, я подзвонила до Оксани Григорівноі, як виявилось, вона була після доби, вночі було кілька родів і важких операцій, але вона навіть не подала виду, негайно сказала іхати в роддом, коли ми прибули в 9:45 в приймальне, мене вже чекали з каталкою в операційну, все було готове , в 10:00 народився наш синочок. Все пройшло дуже оперативно і професійно без ніяких ускладнень. Не зважаючи на важку ніч, Оксана Григорівна залишились до вечора спостерігати за мною після операції. І потім навідувалась щодня. Третій раз ми зустрілись вже на цьому тижні, в моєї сестри на 36 тижні раптово почалась кровотеча ( відшарування плаценти), попередньо вона домовлялась про роди на Батальній, але як виявилось її позапланово закрили на чистку, я набрала Оксану Григорівну, дякувати Богу, вона була якраз в роддомі, на операції і сказала щоб ми негайно їхали до неї, завдяки швидкій допомозі ми добрались за 15 хв, на сестру вже чекали, поки Оксана Григорівна закінчувала операцію, їй провели всі обстеження, як виявилось відшарування дуже велике тому назначили швидко провести КР. Оксана Григорівна вже в котре показала свій професіоналізм , людяність і чуйність. Все пройшло добре і завдяки її рукам появилась ще одна принцеска в нашій родині. Про фінансову сторону ніколи не було ніяких натяків про суму чи щось в тому роді, кожен раз віддячувались по своєму бажанню і можливості. Рекомендую її всім подругам і знайомим, тому що впевнена на всі 100% що вона зробить все на найвищому рівні, не даремно займає таку посаду і перебуває в великій пошані серед колег і медперсоналу. Від себе і всієї нашої сім’ї хочу ще раз подякувати Оксані Григорівній за наших діточок. Про неї з певністю можна сказати, що це лікар від Бога!
нд, 3 листопада 2019 р., 00:00
Автор: Ylka.paradiz@outlook.com
Позитивний відгук
Бонцаревська Оксана Григоріна хороший лікар , особисто в мене був КР бо було косе передлежаня в якому пологи неможливі ,шов маленький акуратний дитину витягнули швидко , операція була проведено ідеально .правда трохи аназтазіолог забагато наркозу дав ! Що до грошей апсолютно нічого не казала, це кожного особиста справа! Мої знайомі в неї народжували були задоволені! Тому Ми були нею задоволені !!!
пн, 8 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Мері
Позитивний відгук
Шановні читачі не читайте того бруду. Знаю О.Г. 14 років родила 2 дітей. Як лікар хороша розумна ЛЮДИНА з великої букви... При родах подавала пити воду, обтирала водою, дула повітря на мене. Люди не гнівіть Бога! Ходжу до неї весь час. Дуже приємно коли лікар питає з порога як твої дівчата покажи фото і як їхні успіхи... Дякою ВАМ Оксана Григорівна за моїх дівчат ВИ НАЙКРАЩА....
сб, 6 жовтня 2018 р., 00:00
Автор: Ольга
Позитивний відгук
Оксана Григорівна дуже Вам дякую за Донечку Анастасійку. Ви зробили диво Ви лікар від Бога!
сб, 11 серпня 2018 р., 00:00
Автор: Тетяна
Негативний відгук
Не раджу таку лікарку, в дитини родова травма!
пт, 22 червня 2018 р., 00:00
Автор: Валентина
Позитивний відгук
Народжувала свою першу донечку в 2010 році у цієї прекрасної і професійної жінки.Роди проходили в ночі,але це не було проблемою для Оксани Григорівни, приїхала швидко і ми дуже гарно родили дівчинку 4.300 кг і 56 см.Завдяки її професіоналізму роди пройшли легко і без будь яких розривів і ускладнень. А цього року я домовилася з іншим лікарем, тому що переживала (повне передлежання плаценти) і мав бути кесарев розтин. Та коли в мене почалася кровотеча,мій лікар з яким я домовилася не зміг приїхати,і мене прооперувала Оксана Григорівна.Хочу їй подякувати,ситуація була складною ,але Вона знов показала свій професіоналізм і врятувала мене і мого синочка.Дуже рада що вдруге попала в її надійні руки.І після операції приходила і переживала за мій стан.Дуже хороша і чуйна людина, можу з впевненістю рекомендувати її.
вт, 5 червня 2018 р., 00:00
Автор: Іванна
Позитивний відгук
Читаю всі відгуки чесно вшоці від негативних відгуків! Це напевно більшість проблема в самих людях а не лікарях, щось їм нето то не так! Я перепрошую якщо комусь не подобається як лікарка відноситься при консультації! То вас ніхто не заставляє йти родити імено в неї! Не сподобалось закрили двері і пішли шукати іншого лікаря! А вже як пішли то хоть брудом не обливайте, як не як всеж вона приймає роди! Тепер розкажу про себе :з першого місяця вагітності я ходила до Оксани Григорівної кожна консультація була приємна і огляди були акуратні ніжні і не займаючи багато часу. При повторних відвідувань завжди гарно відносилась ввічливо, хоча було видно що раз була чимось з нервована але на мене це не впливало, приємно завжди приймала! Самостійно приділяла свій час проводила до кабінету серцебиття казала що від неї і я довго не чекала на узд дзвонила лікарю що від неї зараз прийдуть! Тепер про пологи :я попала на тиждень скорше через тиск, кожний день мене відвідувала питала як я. Коли почалися схватки поламенько час зменчувався, мене подивилась палата лікарка (тоже супер лікар і людина дуже хороша Христина Олегівна) то була субота, зразу подзвонила Оксані Григорівній до години часу вона приїхала! то була 13.00 а родила в 18.40.під час всього процесу гладила мені спину і показувала чоловікові як правельно, самі пологи пройшли добре дитинка не проходила то розрізали поки мене шила постійно розмовляла зі мною. Підтримка була 100%.Після пологів приходила цікавилась постійно вічлива приємна що аж хочеться йти до такої людини. За гроші і ніколи мови не було, як могла так і віддячувала! І з дитиною все було добре ніякої інфекції стафілакоку не було! Я рада що мені сестра нарадила такого спеціаліста! Для мене приємна вічлива хороша людина! І щераз піду народжувати до неї! І я неможу комусь радити чи не радити, кожна людина індивідуально вирішує до якого лікаря йти народжувати! Мене все влаштовувало! Дякую.
сб, 24 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Назарій
Позитивний відгук
Оксана Григорівна блискуче прийняла пологи у моєі дружини 26.01.18 року, на яких я був присутній ( партнерські пологи). Після пологів постійно цікавилась самопочуттям, неодноразово відвідувала в палаті, надавала практичні і корисні поради та рекомендаціі, які дійсно згодом допомогли. Уважна, чуйна і професійна людина. Раді, що потрапили саме до неі. Відверто не розумію чому пишуть про неі такі погані відгуки. Вони не відповідають дійсності, запевняю. Оксана Григорівна, я завжди буду Вам вдячний за донечку!!! Всіх благ!
ср, 21 лютого 2018 р., 00:00