Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Бліха Роман Михайлович

like
Загальний рейтинг 32
Позитивних відгуків 33(94%)
Негативних відгуків 1(3%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Maria
Негативний відгук
Жахливе відношення і халатність лікаря призвели до мого лікування 1, 5 р. Все через те, що він не хотів напрягатись у свято.
чт, 27 липня 2023 р., 07:30
Автор: Юлія
Позитивний відгук
Нещодавно народжувала у пологовому на Мечникова,і хочу подякувати усьому персоналу за професіоналізм та турботу!Окремо,щиро вдячна лікарю-гінекологу Роману Михайловичу!Професіонал своєї справи!Протягом цілої вагітності лікар завжди був на зв'язку у будь-який час доби.Після пологів контролював стан мого здоров'я та малюка,надавав цінні поради!Бліха Роман Михайлович-це не просто професіонал своєї справи,а й людина з великим серцем!Щиро дякую Вам!Рекомендую!
чт, 20 липня 2023 р., 10:40
Автор: Вікторія Тимків
Позитивний відгук
Хочу порадити прекрасного лікаря гінеколога для народження ваших карапузиків. Бліха Роман Михайлович. Чудова людина і професіонал своєї справи. Завжди дасть хороші поради, цікаві консультації. Стосовно пологів розпише все від "А" до "Я". Після пологів все розповість, що до чого. Хвилюється за вас та вашу дитинку навіть після виписки. Стосовно мене, я народжувала у нього дві дитинки. Дякуємо безмежно, аби не він мої пологи були б набагато складніші
нд, 18 червня 2023 р., 15:30
Автор: Соломія
Позитивний відгук
Щиро вдячні лікарю Бліха Роману Михайловичу за донечку. Він дуже відповідальний, уважний і професійний. З його сторони був постійний контроль і у допологовий і у післяпологовий періоди. Постійно відчувається турбота і про маму і про дитину. Коли б йому не зателефонував завжди заспокоїть, допоможе, дасть пораду. Про таких як він кажуть лікар від Бога. Його команда теж висококваліфіковані працівники. Щиро вдячні Роману Михайловичу і його команді за їхню працю, бажаємо вдячних і щасливих пацієнтів.
сб, 17 червня 2023 р., 16:09
Автор: Христина
Позитивний відгук
Від щирого серця дякую Роману Михайловичу за появу на світ моїх двох прикрасних донечок, ви лікар від Бога😊ви протягом всієї вагітності телефанували і запитували як самопочуття🙂 мені дуже сподобалася пологовий на Мечнікова❤️ Дуже дякуємо вам і персоналу за таку клопітку працю🥰
пт, 19 травня 2023 р., 18:59
Автор: Христина
Позитивний відгук
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю в якого народжувала донечку Бліха Роман Михайлович.Величезне дякую Вам за допомогу,за Ваше розуміння і Вашу чуйність ,хороше і дбайливе ставлення до мене .За Вашу турботу до, під час та після пологів.Ви справді -лікар від Бога.Мені дуже пощастило ,що зустрітися з донечкою я обрала саме Вас .Щиро дякую медперсоналу пологового на Мечникова за чуйність . Щиро рекомендую пологовий на Мечникова,а особливо лікаря Романа Михайловича.З такими лікарями можна народжувати і кожного тижня😉 Дякую що даруєте людям радість і гарні спогади про пологи💙💛
пт, 19 травня 2023 р., 16:41
Автор: Ірина
Позитивний відгук
28 квітня народила здорового хлопчика, завдяки Роману Михайловичу, за що величезне ДЯКУЮ йому. Окремо вдячна за постійний догляд лікарем і до, і після пологів. Наша сім'я дуже задоволена і безмежно вдячна! Звертатимемось ще ;)
сб, 6 травня 2023 р., 14:24
Анонімний відгук
Позитивний відгук
12 квітня цього року в нашій родині народився первісток. І його та моєму здоров'ю ми завдячуємо Роману Михайловичу Блісі! Він вчасно діагностував проблему і запропоновав кесарев розтин, який і успішно провів. Щобільше Роман Михайлович дуже уважно ставиться до своїх пацієнтів, консультує та наставляє. Я дійсно рада, що обрала саме його.
сб, 29 квітня 2023 р., 21:26
Автор: Кєпова Дар'я
Позитивний відгук
12 квітня цього року в нашій родині народився первісток. І його та моєму здоров'ю ми завдячуємо Роману Михайловичу Блісі! Він вчасно діагностував проблему і запропоновав кесарев розтин, який і успішно провів. Щобільше Роман Михайлович дуже уважно ставиться до своїх пацієнтів, консульту, наставляє та допомагає вирішувати проблеминтвоспе . Я дійсно рада, що обрала саме його. З усіх пологових будинків Львова, я обрала Перший на Мечникова і непожалкувала! Комфортні палати та пологові кімнати, смачна їжа, чуйний та уважний персонал і головне високопрофесійні лікарі.
сб, 29 квітня 2023 р., 21:20
Автор: Анна-Марія
Позитивний відгук
Ми з чоловіком дуже вдячні Роману Михайловичу за добровічливість, професіоналізм, розуміння та підтримку. Дякуємо Вам за те, що допомогли нашій донечці з'явитись на світ. Роман Михайлович - людина позитив, завжди підтримає та дасть корисні поради. Після пологів приходив кожного дня в палату та цікавився станом мого здоров'я та моєї донечки. Чітко і зрозуміло пояснив за грудне вигодовування і як доглядати за дитиною. Роман Михайлович-професіонал своєї нелегкої справи, людина з хорошим почуттям гумору.
вт, 25 квітня 2023 р., 17:43