У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Бліха Роман Михайлович

angel
like
Загальний рейтинг 30
Позитивних відгуків 30(97%)
Негативних відгуків 0(0%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Roddom app
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Христина
Позитивний відгук
Від щирого серця дякую Роману Михайловичу за появу на світ моїх двох прикрасних донечок, ви лікар від Бога😊ви протягом всієї вагітності телефанували і запитували як самопочуття🙂 мені дуже сподобалася пологовий на Мечнікова❤️ Дуже дякуємо вам і персоналу за таку клопітку працю🥰
пт, 19 травня 2023 р., 18:59
Автор: Христина
Позитивний відгук
Доброго дня! Хочу подякувати лікарю в якого народжувала донечку Бліха Роман Михайлович.Величезне дякую Вам за допомогу,за Ваше розуміння і Вашу чуйність ,хороше і дбайливе ставлення до мене .За Вашу турботу до, під час та після пологів.Ви справді -лікар від Бога.Мені дуже пощастило ,що зустрітися з донечкою я обрала саме Вас .Щиро дякую медперсоналу пологового на Мечникова за чуйність . Щиро рекомендую пологовий на Мечникова,а особливо лікаря Романа Михайловича.З такими лікарями можна народжувати і кожного тижня😉 Дякую що даруєте людям радість і гарні спогади про пологи💙💛
пт, 19 травня 2023 р., 16:41
Автор: Ірина
Позитивний відгук
28 квітня народила здорового хлопчика, завдяки Роману Михайловичу, за що величезне ДЯКУЮ йому. Окремо вдячна за постійний догляд лікарем і до, і після пологів. Наша сім'я дуже задоволена і безмежно вдячна! Звертатимемось ще ;)
сб, 6 травня 2023 р., 14:24
Анонімний відгук
Позитивний відгук
12 квітня цього року в нашій родині народився первісток. І його та моєму здоров'ю ми завдячуємо Роману Михайловичу Блісі! Він вчасно діагностував проблему і запропоновав кесарев розтин, який і успішно провів. Щобільше Роман Михайлович дуже уважно ставиться до своїх пацієнтів, консультує та наставляє. Я дійсно рада, що обрала саме його.
сб, 29 квітня 2023 р., 21:26
Автор: Кєпова Дар'я
Позитивний відгук
12 квітня цього року в нашій родині народився первісток. І його та моєму здоров'ю ми завдячуємо Роману Михайловичу Блісі! Він вчасно діагностував проблему і запропоновав кесарев розтин, який і успішно провів. Щобільше Роман Михайлович дуже уважно ставиться до своїх пацієнтів, консульту, наставляє та допомагає вирішувати проблеминтвоспе . Я дійсно рада, що обрала саме його. З усіх пологових будинків Львова, я обрала Перший на Мечникова і непожалкувала! Комфортні палати та пологові кімнати, смачна їжа, чуйний та уважний персонал і головне високопрофесійні лікарі.
сб, 29 квітня 2023 р., 21:20
Автор: Анна-Марія
Позитивний відгук
Ми з чоловіком дуже вдячні Роману Михайловичу за добровічливість, професіоналізм, розуміння та підтримку. Дякуємо Вам за те, що допомогли нашій донечці з'явитись на світ. Роман Михайлович - людина позитив, завжди підтримає та дасть корисні поради. Після пологів приходив кожного дня в палату та цікавився станом мого здоров'я та моєї донечки. Чітко і зрозуміло пояснив за грудне вигодовування і як доглядати за дитиною. Роман Михайлович-професіонал своєї нелегкої справи, людина з хорошим почуттям гумору.
вт, 25 квітня 2023 р., 17:43
Автор: Уляна
Позитивний відгук
Дуже велике Дякую хорошому спеціалісту своєї справи Роману Михайловичу, такого хорошого, ввічливого, чуйного, розуміючого лікаря варто рекомендувати усім жінкам,які готуються стати мамою. Це лікар від Бога, який допоміг народитися моєму третьому синочку. Ми з чоловіком дуже йому вдячні за піклування,підтримку, настанови, комфорт та велику увагу. Він весь віддається своїй роботі,він живе роботою, а це дуже важливо!!! Навіть після виписки дзвонить і цікавиться станом дитини,дає консультації про грудне вигодовування і догляд за немовлям. Щиро дякую Роману Михайловичу і всьому мед персоналу роддому за вашу працю, процвітання та багато вдячних пацієнтів.
ср, 19 квітня 2023 р., 06:30
Автор: Таня Верещинська
Позитивний відгук
Щиро дякуємо Роману Михайловичу за легкі пологи, професіоналізм, компетентність, відданість своїй справі. Народжувала в нього вже вдруге і ще раз переконалися, що Роман Михайлович найкращий лікар. Добрий, щирий, розумний, співчутливий, готовий допомогти в будь який момент. Лікар, який цікавиться станом жінки та дитини навіть після пологів, підтримує порадами щодо післяпологового відновлення та догляду за дитиною. Можу впевнено рекомендувати Романа Михайловича всім. Це лікар від Бога. Велике дякую Вам і всьому мед. персоналу. Народжувати навіть втретє з вами не страшно)
нд, 16 квітня 2023 р., 09:59
Автор: Tanya Khomiak
Позитивний відгук
Щиро вдячні прекрасному лікарю ,професіоналу у своїй нелегкій справі та чудовій людині Блісі Роману Михайловичу ! Нещодавно народжувала в нього, лікар від Бога. Всією сім’єю вдячні Роману Михайловичу за легкі пологи та за прекрасного , здоровенького синочка . Дякую за допомогу та підтримку під час пологів, за постійний догляд малюка та мене, за мудрі поради , цікаві консультації , комфорт та увагу. Раджу саме його ! Після виписки , лікар дзвонить та цікавиться станом мого здоров’я та малечі . Хочу щиро подякувати лікарю за його професіоналізм , завдяки вам ,у нашій сім’ї поповнення !)
пн, 10 квітня 2023 р., 16:59
Автор: Зорислава
Позитивний відгук
Хочемо з чоловіком подякувати Роману Михайловичу за те, що допоміг з'явитись на світ нашому синочку . Пологи для мене пройшли надзвичайно швидко і легко. Дякую, що я ні секунди не хвилювалась за процес пологів. У вас все чітко і професійно. Тішить й те, що я за Декілька годин встала вільно на ноги. Дякую Вам за ваш Професіоналізм, підтримку, доброту що в такий в потрібний момент підтримаєте, дасте пораду і своїм позитивом надихає інших,а усій команді,що була поруч за працю,за людяність та за відношення. Щиро Дякуємо Вам!
чт, 30 березня 2023 р., 07:34