У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Білик Уляна Євгенівна

3rd place
Загальний рейтинг 65
Позитивних відгуків 96(75%)
Негативних відгуків 31(24%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
medcrm
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Оксана
Негативний відгук
Дівчатка , якщо ви хочете ставати на облік до цьої лікарки то пошкодуйте свої нерви і здоров’я вашої дитинки і знайдіть іншого лікаря . На перший погляд здалася доволі непоганою жінкою , але коли почалося відмінювання прийомів (це коли я вже в клініці , а вона каже по телефону що її не буде бо викликали на іншу роботу , на питання , а чому хоча б не попередили то скала , що таких як я в неї багато і дзвонити вона не буде,могла б хоча б перепросити , бо всі ми люди і різне буває , але з того хамського тону я була в шоці і то вона так казала вагітній, так було 3 рази),видумані діагнози ( почала перевіряти її в інших лікарів ( вузьких спеціалістів тих профілів на що вона діагнози ставила)коли вона назначила дуже сильні препарати , які не можна вживати , якщо нема серйозних потреб в них , всі інші лікарі спростовували те , що вона казала . А коли я почала спілкуватися з лікарем , який приймав роди то виявилося на ті речі на які реально варто було звернути увагу то вона ніби не бачила ( Про наглість я взагалі мовчу ( можливо вона так ставиться до тих хто їй не дякує після прийому ) Можливо вона комусь і підійде бо була одна дівчинка зі мною в черзі то була задоволена нею , але мій досвід був жахливий
Олена
Негативний відгук
Відправляє здавати безліч непотрібних аналізів, не вміє грамотно їх прочитати. В результаті назначає купу препаратів, частина з яких категорично заборонена при вагітності. Сидить на відкатах від лабораторій та інших УЗД_лікарів та лікарів в роддомі. Безвідповідальна, постійно пропускала прийоми і не попереджала, що її не буде. Бережіть себе і не йдіть до неЇ!
Любов
Позитивний відгук
Професіонал своєї справи. Аналітик, логік, прогнозист. Саме такими мають бути усі лікарі. На жаль, це єдина з лікарів-гінекологів, яку я ціную і поважаю, бо до того, як потрапити на прийом до Білик У. Є. побувала у багатьох.
Наталя
Позитивний відгук
Хочу поділитись з усіма про Уляну Євгенівну , Ангела у білому халаті, для нашої сім`ї ! Міцного здоров’я , наснаги і залишатись такою, як Вона є! Рекомендую!
Ірена
Позитивний відгук
Пишу вперше про лікарів, але про Уляну Євгенівну, вирішила залишити відгук! Відданість , розум, професіоналізм і мудрість - це про Білик. Раджу......!!!!
Скочинська Юлія
Позитивний відгук
Хочу подякувати Уляні Євгенівній за розум її, професіоналізм, чуйне серце і тактовність !!! Зе бест!!!
Наталя Ходукевич
Позитивний відгук
Подяка лікарю за професіоналізм і доброту! Від мене і моєї мами у першу чергу, моя мама жива завдяки Уляні Євгенівні, а я вдруге стала мамою!
Анастасія Сабір
Позитивний відгук
Хочу написати, про Уляну Євгенівну! Це надзвичайно мудра, фахівець своєї справи лікар. Мене інші доктори переконували, що мені вагітність не світить, з багатьох причин і гіпоплазія матки була на першому місті, але завдяки талановитості Білик У.Є , через один рік я уже вагітна на 14 тижні! На Узд лікар Слобода В.О був у приємному шоці, як моїй лікар це вдалось!!! Я просто щаслива зараз, навіть повірила вже у вагітність, бо спочатку були тільки страх і сумніви, що це зімною. Вона молодець..........
Оксана Войтович
Позитивний відгук
Дякую долі, що прийшла до Уляни Євгенівни. Мц працює по годиннику, регулярно і без болючості . А вчора уже позитивний тест на вагітність, ще правда не усвідомлюю цього! Раджу цю неперевершену у фаховості лікар.
Оксана
Позитивний відгук
Дякую Уляні Євгенівній за сина і Оресту Євгеновичу - це лікарі найкращі!!!