Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Білик Уляна Євгенівна

3rd place
Загальний рейтинг 67
Позитивних відгуків 96(76%)
Негативних відгуків 29(23%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Любов
Позитивний відгук
Професіонал своєї справи. Аналітик, логік, прогнозист. Саме такими мають бути усі лікарі. На жаль, це єдина з лікарів-гінекологів, яку я ціную і поважаю, бо до того, як потрапити на прийом до Білик У. Є. побувала у багатьох.
Наталя
Позитивний відгук
Хочу поділитись з усіма про Уляну Євгенівну , Ангела у білому халаті, для нашої сім`ї ! Міцного здоров’я , наснаги і залишатись такою, як Вона є! Рекомендую!
Ірена
Позитивний відгук
Пишу вперше про лікарів, але про Уляну Євгенівну, вирішила залишити відгук! Відданість , розум, професіоналізм і мудрість - це про Білик. Раджу......!!!!
Скочинська Юлія
Позитивний відгук
Хочу подякувати Уляні Євгенівній за розум її, професіоналізм, чуйне серце і тактовність !!! Зе бест!!!
Наталя Ходукевич
Позитивний відгук
Подяка лікарю за професіоналізм і доброту! Від мене і моєї мами у першу чергу, моя мама жива завдяки Уляні Євгенівні, а я вдруге стала мамою!
Анастасія Сабір
Позитивний відгук
Хочу написати, про Уляну Євгенівну! Це надзвичайно мудра, фахівець своєї справи лікар. Мене інші доктори переконували, що мені вагітність не світить, з багатьох причин і гіпоплазія матки була на першому місті, але завдяки талановитості Білик У.Є , через один рік я уже вагітна на 14 тижні! На Узд лікар Слобода В.О був у приємному шоці, як моїй лікар це вдалось!!! Я просто щаслива зараз, навіть повірила вже у вагітність, бо спочатку були тільки страх і сумніви, що це зімною. Вона молодець..........
Оксана Войтович
Позитивний відгук
Дякую долі, що прийшла до Уляни Євгенівни. Мц працює по годиннику, регулярно і без болючості . А вчора уже позитивний тест на вагітність, ще правда не усвідомлюю цього! Раджу цю неперевершену у фаховості лікар.
Оксана
Позитивний відгук
Дякую Уляні Євгенівній за сина і Оресту Євгеновичу - це лікарі найкращі!!!
Васелина Якимів
Позитивний відгук
Пишу я від своєї дружини. Це було перше, окрім народжена здорова дитина?! Так!!! Завдяки Уляні Євгенівній. Це окрім нас і Бога, це ця лікар!!! Це лікар просто розумничка. Дякуємо ІЙ!!!
Галина
Позитивний відгук
Я тільки народила, але у першу чергу велику подяку висловлюю Білик Уляні Євгенівній , яка зімною не спала , а допомагала фахово!!! Такі лікарі існують!!! Так, прийшла до неї по рекомендації , дякую тим високим людям у медицині, що цінують і знають про таких спеціалістів у нелегкій і далеко невдячній професії . Усіх Вам благ Лікарю!!! Ви золото.