Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Білик Уляна Євгенівна

3rd place
Загальний рейтинг 64
Позитивних відгуків 97(73%)
Негативних відгуків 33(25%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Оленка О.
Негативний відгук
Лікар Уляна Білик,абсолютно не компетентний гінеколог!Через пораду якої я могла позбутися дитини на ранньому етапі вагітності.Бо дана"пані" рекомендувала свічки в піхву для того,щоб позбутись жовтого тіла,яке відповідає за живлення ембріона .А я прийшла до неї,щоб стати на облік і сказала,що трошки тягне в боці.То так вона мене хітіла лікувати(від того що інколи легенько болить в низу живота,що є нормою,без жодних відхилень аналізів чи узд).Аргументувала це лікування так,що треба того жовтого тіла позбутись,бо його не повинно бути,тому від нього і поболює.Хай Бог береже всіх майбутніх матусь від таких не компетентних,безвідповідальних "лікарів".Коли говорила про це іншим лікарям у всіх був просто шок,як лікар гінеколог може рекомендувати абсурдні речі!
пт, 22 жовтня 2021 р., 13:26
Автор: Сюзанна Янчура
Позитивний відгук
вт, 12 жовтня 2021 р., 08:25
Автор: Сюзанна Янчура
Нейтральний відгук
9 років тому,завдяки Ульяні Євгенівні і її досвіду,ми стали і залишилися батьками нашої єдиної донечки,яку не могли народити до того,і чуть не втратили при народженні на 30 тижні вагітності.Саме У.Є. чітко і професійно все скерувала,ми мали вибір ,і думаю що завдяки її порадам я потрапила до професіоналів,а саме Бонцарівської О.і всі живі і здорові,і операція була надважка,вдалося при моєму стані врятувати дитину,і залишитися з маткою.Тому читаючи негативні відгуки мені важко зрозуміти що в тих жінок пішло не так?!Хамства я не чула до себе,і в черзі довжилезній чекала зівсіма,все що чула від жінок,так це велику вдячність за те що вона єдина витягла з безпліддя,до року сім'ї батьками ставали! Нам усім хочеться до себе гарного ставлення,безперечно,особливо жінкам при надії,тому можу припустити що жінки які писали свої негативні враження,просто не знайшли свого лікаря,а це важливо!Довіряти і слухати ,не робити зайвого,тоді все складеться як пазл. За відкати ця лікар не працює,повірте немає в неї потреби! Якщо вам дала скерування до когось,значить знає що там вам зроблять все як найкраще,так це працює у всіх.На рахунок ліків, якщо розібратися шкідливі абсолютно всі!!!А обговорювати лікаря з іншими лікарями,подумайте про їх непрофесіоналізм в цьому питанні. Бажаю всім добра,і знаходити собі лікаря якому б довіряли!
вт, 12 жовтня 2021 р., 08:24
Автор: Iruna
Негативний відгук
Була в цього лікаря декілька раз. Аналізи назначає тільки платні, хоча вони входять до програми безкоштовних. Призначає дорогі не потрібні препарати, ще до того як мали прийти результати обстеження. Враження негативні.
вт, 28 вересня 2021 р., 15:27
Автор: Марія Цовта
Нейтральний відгук
Підтримую повінстю попердній негативний відгук. Була на обліку у цієї жінки (лікарем її важко назвати). Недавно виявилося, що вона ще й самостійно записувала мене до себе на прийом багато разів через сервіс "HELSI", описувала причини звернення. Але я не була в неї на прийомі після пологів жодного разу. Обходьте стороної (з власного досвіду).
пн, 27 вересня 2021 р., 10:39
Автор: Оксана
Негативний відгук
Дівчатка , якщо ви хочете ставати на облік до цьої лікарки то пошкодуйте свої нерви і здоров’я вашої дитинки і знайдіть іншого лікаря . На перший погляд здалася доволі непоганою жінкою , але коли почалося відмінювання прийомів (це коли я вже в клініці , а вона каже по телефону що її не буде бо викликали на іншу роботу , на питання , а чому хоча б не попередили то скала , що таких як я в неї багато і дзвонити вона не буде,могла б хоча б перепросити , бо всі ми люди і різне буває , але з того хамського тону я була в шоці і то вона так казала вагітній, так було 3 рази),видумані діагнози ( почала перевіряти її в інших лікарів ( вузьких спеціалістів тих профілів на що вона діагнози ставила)коли вона назначила дуже сильні препарати , які не можна вживати , якщо нема серйозних потреб в них , всі інші лікарі спростовували те , що вона казала . А коли я почала спілкуватися з лікарем , який приймав роди то виявилося на ті речі на які реально варто було звернути увагу то вона ніби не бачила ( Про наглість я взагалі мовчу ( можливо вона так ставиться до тих хто їй не дякує після прийому ) Можливо вона комусь і підійде бо була одна дівчинка зі мною в черзі то була задоволена нею , але мій досвід був жахливий
пт, 7 травня 2021 р., 09:15
Автор: Олена
Негативний відгук
Відправляє здавати безліч непотрібних аналізів, не вміє грамотно їх прочитати. В результаті назначає купу препаратів, частина з яких категорично заборонена при вагітності. Сидить на відкатах від лабораторій та інших УЗД_лікарів та лікарів в роддомі. Безвідповідальна, постійно пропускала прийоми і не попереджала, що її не буде. Бережіть себе і не йдіть до неЇ!
вт, 13 квітня 2021 р., 14:20
Автор: Любов
Позитивний відгук
Професіонал своєї справи. Аналітик, логік, прогнозист. Саме такими мають бути усі лікарі. На жаль, це єдина з лікарів-гінекологів, яку я ціную і поважаю, бо до того, як потрапити на прийом до Білик У. Є. побувала у багатьох.
вт, 17 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Наталя
Позитивний відгук
Хочу поділитись з усіма про Уляну Євгенівну , Ангела у білому халаті, для нашої сім`ї ! Міцного здоров’я , наснаги і залишатись такою, як Вона є! Рекомендую!
пн, 9 листопада 2020 р., 00:00
Автор: Ірена
Позитивний відгук
Пишу вперше про лікарів, але про Уляну Євгенівну, вирішила залишити відгук! Відданість , розум, професіоналізм і мудрість - це про Білик. Раджу......!!!!
вт, 20 жовтня 2020 р., 00:00