Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Білобривка Ольга Йосифівна

Загальний рейтинг 2
Позитивних відгуків 12(52%)
Негативних відгуків 10(43%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Олена
Негативний відгук
Дивна лікарка. Постійно щось забуває, не може розібратись з програмою, постійно їй щось там не так. У вайбер та на телефонні дзвінки не відповідає. Призначає додаткові непотрібні аналізи. Мені, для прикладу, крім Prisca призначала Astraia, хоча це практично ідентичні дослідження. У мене була ідеальна вагітність, яку вона вела. Але якщо були б якісь труднощі, я б точно хотіла бути під наглядом іншого лікаря.
пн, 16 жовтня 2023 р., 19:50
Автор: Софія
Негативний відгук
Попала до цього лікаря випадково при записі в Параскеві минулого року. Дізналася тоді, що вагітна, тому звернулася. Це була непланова перша вагітність і ми з чоловіком звернулись в Параскеву, оскільки це перша лікарня, що спала нам на думку і була поруч дому. Лікар сказала, що в мене проблемна вагітність, може бути викидень і купа всього. Призначила додаткові огляди через тиждень і два. Я тоді ставила купу запитань, оскільки насправді хотіла дізнатись це в лікаря, а не в інтернеті (стосовно того, які фізичні активності мені можна, бо займаюсь спортом, чи можна перельоти, чи можна пити багато кави і т.д). Звісно, можливо, це наївні і банальні питання, але в той час я була в стресі і лікар висміяла мене, не давши відповіді. Потім вона призначила мені ряд узд (десь 3 за два тижні), що було забагато, і попередила, що при будь-якій кровотечі терміново їй дзвонити або писати у вайбер. Ще наголосила на цьому. Коли настав день, коли таки в мене почалась кровотеча, лікар не брала трубку і не відписувала у вайбері. Мене за збігом обставин почала рятувати інша лікар Параскеви, направили в лікарню, де, на жаль, і трапився викидень. Коли минулого десь три-чотири дні, як мене рятували інші лікарі і я пролежала в стаціонарі, мені відписала лікар Білобривка. Чесно кажучи, я розумію, що не була в неї на обліку і що різне може трапитисьв житті, але так чи інакше, мені тоді було неприємно.
вт, 3 грудня 2019 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Супер жінка ! Класний лікар ! Вела моїх три вагітності, в 6 поліклініці ... Сьогодні виділила нарешті час для себе, і приїхала на огляд, та Ольга Йосипівна там вже не працює ... шкода дуже мені подобалась.
ср, 20 лютого 2019 р., 00:00
Автор: Оксана Ц.
Позитивний відгук
Доброго дня усім. Хочу також залишити відгук про Білобривку Ольгу Йосипівну. Я живу в Німеччині, приїжджаю іноді в Україну. У нас в Німеччині дуже хороші лікарі і відповідна техніка (медицинська). Одного разу перебуваючи в Україні , мені потрібно було звернутись до гінеколога. І ось мені порекомендували Ольгу Йосипівну. Я залишилась дійсно задоволена оглядом і самим відношенням її до мене, як до пацієнта! І хочу вам наголосити, що ніяких грошей з мене ніхто не требував! Я задоволена, що маю такого Лікаря, яка є Професіоналом своєї справи!
нд, 24 червня 2018 р., 00:00
Автор: Віка
Негативний відгук
При прийнятті мене на облік під час вагітності (хоча я ставала на облік до іншої лікарки, яка відправила до завідувачки Білобривки, щоб та дозволила) вимагала заплатити благодійний внесок, бо я з іншого району Львова. Я відмовилась, навівши їй кілька аргументів з посиланням на закони, чому вона не може відмовити мені в обслуговуванні. То вона на моїй картці написала, що я проблемна.
пт, 15 червня 2018 р., 00:00
Автор: Ірина
Позитивний відгук
Прекрасна лікар, професіонал своєї справи, стояла в Ольги Йосифівної на обліку з приводу вагітності, дуже задоволена ставленням і турботою, і ще не один раз зверталась після пологів, кращого лікаря ще не знала, дякую їй за все!!!
пт, 15 червня 2018 р., 00:00
Автор: Оля
Негативний відгук
Попала до цього лікаря на УЗД у центр св. Параскевії ще у 2016 році. Початок першої довгоочікуваної вагітності. Подивившись мене вона такого наговорила, що я вийшла з плачем з кабінету. Написала в заключенні-позаматкова вагітність і багато інших різних проблем. Ви можете собі хоча б на хвилинку уявити мій стан. Я не бачила дороги від нестерпного плачу. Через 2 дні я пішла на повторне УЗД до іншого лікаря і нічоооого не підтвердилось. Лікар дивувалась звідки вона таке взяла, як могла це побачити на УЗД. В мене розвивалась звичайна маткова вагітність. І дякувати Богу в кінці 2016 я народила здорову донечку. А цю лікарку і її УЗД згадую із жахом.
ср, 2 травня 2018 р., 00:00
Автор: Вікторія
Негативний відгук
Стояла на обліку в неї в поліклініці на Медової Печери. Лікар ділить пацієнтів на своїх і чужих, при першому візиті відразу сказала, що перша консультація коштує в неї 200 грн, а всі наступні по 100 грн. хоча я і заплатила благодійний внесок. Одного разу я принципово вирішила не дати їй 100 грн за візит, то вона в грубій формі нагадала мені ціну консультації, сказавжи, що я не їхня. Стосовно лікування назначала доволі багато аналізів скринінгів без яких можна було обійтися. Загалом склалося враження фальшивої людини, яка любить гроші, з професійної точки важко оцінити, бо вона мене не лікувала, а вела вагітність. Не раджу!!!
ср, 16 серпня 2017 р., 00:00
Автор: Соня
Негативний відгук
Звернулась до Ольги Йосипівни в курсі планування вагітності. Поздавала купу аналізів, на гормони в тому числі і вона мені призначила пити Дуфастон, який майже рік не давав бажаного результату, вкінці аж фолікулярна киста утворилась... виявилось, що гормони зовсім іншої фази потрібні(( не рекомендую цього лікаря.
вт, 25 липня 2017 р., 00:00
Автор: Наталія Паламар
Позитивний відгук
Лікар від Бога. Вeликe дякую . Уважна, ніжна, профeсійна. Дякуючи ій в нас є синочок. Я щe досі пам'ятаю усі іі поради. І розумію правильність тих порад, які тоді, в минулому видавалися бeзглуздими. Аналізів було багато і огляди рeгулярно, заставила вeсти рeєстр сeрцeбиття, ваги, сну...... Цe ж гарантія того, що всe ідe своім шляхом. Вона лікар усіх моіх подруг і всі дужe задоволeні. Рeкомeндую!
нд, 14 травня 2017 р., 00:00