Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Басистюк Андрій Володимирович

Загальний рейтинг 11
Позитивних відгуків 15(79%)
Негативних відгуків 4(21%)
Клініки в яких приймає лікар:
(згідно відгуків)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Марта Грицай
Позитивний відгук
Чудовий лікар!!! Вагітність була важка, переношена, дитина велика, відкриття не було. Завдячую впевненості і професіоналізму Андрія Вололимировича здоров'ям своєї донечки) Після операції цікавився мною і дитиною. Шов ледь помітний.
чт, 28 жовтня 2021 р., 11:54
Автор: Юлія
Негативний відгук
Лікар вів мої пологи в 2017 як черговий, тобто попередньо ми знайомими не були. При поступленні було відкриття 3-4см, як перевели в родзал лікар сказав поставити систему з окситоцином, бо перейми були не часті, а чекати невідомо скільки не можна. Породіль багато, родзалів мало, а тоді якраз закрили мед і ще не відкрили батальну. Під окситоцином зразу почалось пекло, через певний час лікар знов прийшов і пробив води без попередження. Поклали мене народжувати на спину, лікар зробив надріз і мене не питав чи я згодна, а потім ще й тиснув на живіт, бо казав, що голова в дитини велика і я сама не роджу. Дитина народилась з кефалогематомою, зразу її забрали оглядати, важити і тд, тобто теплового ланцюжка теж не було. Почав зашивати мене вживу і аж коли гаркнула, то сказав акушерці вколоти знеболююче, поки подіє не чекав. Потім ще лежала на Орлика через ту гематому і око закисало, аналіз показав стафілокок, то їздили пробивати канал, а ті лікарі всі сказали, що такі пологи були дуже травматичними. Може лікар би дотримувався протоколу, якщо б ми попередньо домовлялися, хоча я і так йому заплатила. В тих пологах хіба один плюс, що родила я швидко за пару годин, але ще й потім шов почав розходитися, то до нього я вже не зверталась.
пт, 28 червня 2019 р., 00:00
Автор: Мирослава
Позитивний відгук
Всім привіт, народжувала свою донечку в Андрія Володимировича в 2017 році... Дуже дуже дуже задоволена цим лікарем. Звісно спершу боялася і соромилася йти до нього, думала жінки кращі, а як виявилося він дуже уважний. Донечку я переносили на 10 днів, і в полововий лягати не дуже хотілося, тому просто приїжала на огляди, він мене щупав і слухав серцебиття дитинки, коли ми зрозуміли що вже не чекати нема коли, лягла на 2 дні а патологію, (не буду обманювати, вагінальний огляд був не надто приємний) Але після нього відійшла пробка і почалися перейми,це була ніч і при першому дзвінку приїхав до мене, був уважний, смішив мене, мого чоловіка, постійно питався як я, що відчуваю, ми багато сміялися, а коли прийшов час потуг, був серйозним і впевненим, розказував що робити, пояснював, говорив чітко і голосно... Після пологів цікавився мною та донечкою... Для мене цей лікар чудовий!
вт, 5 березня 2019 р., 00:00
Автор: Тетяна
Позитивний відгук
Хороша людина та уважний лікар. Приємна в спілкуванні. Після пологів цікавилась мною та дитиною. Цілком задоволена.
чт, 31 травня 2018 р., 00:00
Автор: Іванка
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар, приємний в спілкуванні, був постійно на зв'язку народжувала вночі, пологи були не із легких, після пологів цікавився мною і дитиною.
чт, 22 лютого 2018 р., 00:00
Автор: Діана
Позитивний відгук
Хороший лікар!
чт, 4 січня 2018 р., 00:00
Автор: Юля
Позитивний відгук
Народжувала в 2015 році, дуже задоволена. Веселий приємний лікар. Після пологів заходив часто:-) Його дружина Басистюк Романа теж супер лікар, дуже приємна. Вона мене оглядала останні місяці вагітності. Якщо б ще раз народжувала, то тільки у них.
нд, 10 вересня 2017 р., 00:00
Автор: Віра
Негативний відгук
У 2006р. Через цього лікаря померла ненароджена дитинка. Нікому цього лікаря не рекомендую.
нд, 16 квітня 2017 р., 00:00
Автор: Олена
Позитивний відгук
Дуже хороший лікар. Я ним дуже задоволена!
пт, 3 лютого 2017 р., 00:00
Автор: Маряна
Негативний відгук
Лікар Басистюк Андрій Володимирович- не дай Бог нікому такого лікаря!!!! Родила в нього 7 років назад , після цього як почала шукати в інтернеті було дуже багато негативних відгуків , буквально недавно набрала всі негативні відгуки по сайтах про нього були видалені і моя в тому числі ,тому робіть висновки. Через ось це створіння ,бо лікарем його не назву моя дитина вже 7 рік лікується , а все наслідки родів,родова травма,був набряк головного мозгу і судоми при народження , тепер на головному мозгу залишився рубець ,який відповідає за розвиток та мову.Крім того епілепсія!!!! А все через безвідповідальність цього "лікаря" 4 дні схваток ,замість стимулювання він мені обезболюючі колов та ношпу просто цілими пачками пила ,додому відправлял з роддому 3 рази ,сказав нема місця,їдь додому посувай шафи ,помий підлогу і коли відійдуть води приїдеш так щоб зразу в родзал,а схватки то не зупинялися. Потім ще 8 годин в родзалі , видушував дитину ,зразу реанімація,судоми ,потім Орлика реанімація.А крім того ще мало совість приходити за грошима!!! Для чого було стільки тягнути ?? Просила кесареве так він сказав ми таке не практикуємо. Тому робіть висновки самі чи варто до такого йти. Надіюсь він колись за все заплатить !!!
вт, 9 лютого 2016 р., 00:00