Розетка сумки в пологовийРозетка сумки в пологовий
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста
До списку лікарів

Анісімова Ірина Михайлівна

Загальний рейтинг 9
Позитивних відгуків 12(75%)
Негативних відгуків 3(19%)
Сортування результатів
розетка дитячі коляски
Залиште ваш відгук про даного лікаря
Завантаження...

Галина
Негативний відгук
Як про лікаря, то нічого доброго не скажу. Коли я лежала перед родами в лікарні і до неї телефонувала щоб підійти по певних питаннях, то казала що підійде через 30 хвилин а насправді через 1.5 години. Під час родів морально не підтримує, ще й репени як навіжена. Після родів одразу вимагає гроші за те що її потривожили і каже, щоб вже кому і скільки дати одразу на той самий день. НЕ РАДЖУ.
Ольга
Негативний відгук
Жахливий лікар, я народила в неї донечку 2650 кг, 18 швів, погано зашила, виключила телефон і поїхала в гори, прийшла до мене через 2 дні і перше, що запиталася де гроші.
Марія
Негативний відгук
Неприємна і зверхня. Хотіла до неї на пологи, але передумала.
Оксана
Позитивний відгук
Хороший і чуйний лікар.
Настя
Позитивний відгук
Ірина Михайлівна дуже хороший лікар всім рекомендую.
Наталья
Позитивний відгук
От всей души говорю огромное человеческое СПАСИБО врачу – гинекологу Анисимовой Ирине Михайловне. Из всех врачей данной специализации хочется попасть на прием только к вам. Очень приятно, когда есть врачи которые не только являются отличными специалистами, но и порядочными и ответственными людьми, которые окажут помощь грамотно и оперативно. Благодарю не только за высокий профессионализм, но и за душевное отношение и терпение. Ирина Михайловна популярно ответит на все вопросы, поддержит и придаст уверенности в том, что все будет хорошо.Хочется, чтобы о таких специалистах и таком сплоченном коллективе знали многие и без боязни за свою жизнь могли им доверять. Невероятно чуткий, отзывчивый, понимающий человек. Со всей ответственностью подходит к своей нелёгкой работе! Спасибо Вам за то, что Вы такая!!! Хочется, чтобы о таких специалистах знали многие и без боязни за свою жизнь могли им доверять.
Ника
Позитивний відгук
Отличный врач и мега позитивный человек! Очень рекомендую.
Марія
Позитивний відгук
Першу і другу донечку народжувала в Ірини Михайлівни. Дуже чуйна лікарка, добре ставлення до людей, пунктуальна. Лікар від Бога!
Marta
Нейтральний відгук
Не акуратна, байдужа лікарка. Тільки гроші загрібає. Їй одяг на ринках пресувати, а не людей оглядати.
Наталія
Позитивний відгук
Найкращий лікар. Вже донечці 9 років. Була в неї студенткою.Прекрасний лікар і викладач.