Будинок іграшок UA
У кого народжувати у Львові?
рейтинг лікарів-гінекологів нашого міста

Анісімова Ірина Михайлівна

Загальний рейтинг 10
Позитивних відгуків 13(76%)
Негативних відгуків 3(18%)
Сортування результатів
Залиште ваш відгук
Для того щоб залишити коментар потрібно увійти використовуючи Google.
Пізніше ви зможете обрати яка інформація про вас буде відображена в коментарі.
Автор: Marta Vovk
Позитивний відгук
В 2008 р.народдувала в Ірини Михайлівни донечку,а в 2013 р. синочка. Лікаркою задоволена. Відношення хороше. Допомагала під час пологів,все спокійно пояснювала,не кричала. Після пологів приходила по декілька разів на день. Коли народжувала донечку о 5 год.ранку відійшли води. Подзвонила лікарці і хоча вона була після суду все одно одразу піднесла слухавку і приїхала в пологовий. З синочком також одразу ж відповіла на дзвінок і приїхала. Під час одних і других пологів трохи порвалася,але вона все акуратно зашила. За грошима не бігала і навпаки говорила грошима не кидати на всі боки. День перед випискою сказала суму і спиталася чи нас таке влаштовує і чи ми можемо заплатити. А те,що входить студентів-це не біда,вони ж мусять на живих людях вчитися,а не на манекенах Задоволена нею. Зараз вагітна в третє і як би лікарка була в молодших трохи роках пішла б знов до неї народжувати.
пт, 19 березня 2021 р., 17:13
Автор: Галина
Негативний відгук
Як про лікаря, то нічого доброго не скажу. Коли я лежала перед родами в лікарні і до неї телефонувала щоб підійти по певних питаннях, то казала що підійде через 30 хвилин а насправді через 1.5 години. Під час родів морально не підтримує, ще й репени як навіжена. Після родів одразу вимагає гроші за те що її потривожили і каже, щоб вже кому і скільки дати одразу на той самий день. НЕ РАДЖУ.
пн, 22 січня 2018 р., 00:00
Автор: Ольга
Негативний відгук
Жахливий лікар, я народила в неї донечку 2650 кг, 18 швів, погано зашила, виключила телефон і поїхала в гори, прийшла до мене через 2 дні і перше, що запиталася де гроші.
ср, 7 червня 2017 р., 00:00
Автор: Марія
Негативний відгук
Неприємна і зверхня. Хотіла до неї на пологи, але передумала.
сб, 13 травня 2017 р., 00:00
Автор: Оксана
Позитивний відгук
Хороший і чуйний лікар.
вт, 31 січня 2017 р., 00:00
Автор: Настя
Позитивний відгук
Ірина Михайлівна дуже хороший лікар всім рекомендую.
вт, 17 січня 2017 р., 00:00
Автор: Наталья
Позитивний відгук
От всей души говорю огромное человеческое СПАСИБО врачу – гинекологу Анисимовой Ирине Михайловне. Из всех врачей данной специализации хочется попасть на прием только к вам. Очень приятно, когда есть врачи которые не только являются отличными специалистами, но и порядочными и ответственными людьми, которые окажут помощь грамотно и оперативно. Благодарю не только за высокий профессионализм, но и за душевное отношение и терпение. Ирина Михайловна популярно ответит на все вопросы, поддержит и придаст уверенности в том, что все будет хорошо.Хочется, чтобы о таких специалистах и таком сплоченном коллективе знали многие и без боязни за свою жизнь могли им доверять. Невероятно чуткий, отзывчивый, понимающий человек. Со всей ответственностью подходит к своей нелёгкой работе! Спасибо Вам за то, что Вы такая!!! Хочется, чтобы о таких специалистах знали многие и без боязни за свою жизнь могли им доверять.
вт, 27 грудня 2016 р., 00:00
Автор: Ника
Позитивний відгук
Отличный врач и мега позитивный человек! Очень рекомендую.
вт, 27 грудня 2016 р., 00:00
Автор: Марія
Позитивний відгук
Першу і другу донечку народжувала в Ірини Михайлівни. Дуже чуйна лікарка, добре ставлення до людей, пунктуальна. Лікар від Бога!
вт, 27 грудня 2016 р., 00:00
Автор: Marta
Нейтральний відгук
Не акуратна, байдужа лікарка. Тільки гроші загрібає. Їй одяг на ринках пресувати, а не людей оглядати.
пн, 5 грудня 2016 р., 00:00