Чи можна приймати ванну вагітним?
Тіло вагітної жінки проходить величезні випробування під час всього терміну вагітності. Всім, хто проходив цей стан, відомо про біль у попереку, ногах, набряки, втому. Гормональні зміни також впливають на психічний стан, коли нервове збудження, тривожність не дають спокійно жити.
Будь-яка жінка шукає можливість безпечно полегшити свій стан. Прийняти ванну — одне з бажань, які не кожна наважується здійснити через забобони бабусь, через старі догми лікарів. Чи можна приймати ванну вагітній? Якою повинна бути ванна для вагітної жінки?
Сучасною медициною вже давно доведено, що занурення у ванну не шкодить здоров’ю мами та дитини, але потрібно дотримуватись рекомендацій.
Ванна для вагітних: рекомендації
Якщо ви зараз знаходитесь у прекрасному стані вагітності, перед прийманням ванної, ознайомтесь з рекомендаціями лікарів:
Заборонені джакузі, сауни, бані та дуже спекотні місця.
Користь приймання ванни при вагітності
Попри застереження, приймати ванну при вагітності корисно, бо тепла вода розслабляє м’язи, знімає гіпертонус, полегшує відчуття у попереку, знижує напруження на хребет, попереджає варикоз. Також прийняття ванної покращує психологічний стан, позбавляє від стресів, тривог та нервових станів. Також після ванної вас чекає міцний та легкий сон, без судом та болей у м’язах.
На початковій стадії пологів, коли починаються перейми, також корисно лежати у теплій водичці, щоб полегшити больові відчуття.
Не варто боятись, що до дитини через воду попадуть інфекції та мікроби, бо вона надійно захищена всередині жіночого організму.
Також важливо, щоб конструкція ванної була безпечною для жінки, не мала гострих кутів. Краще, щоб хтось допомагав вам при зануренні у воду і після закінчення водних процедур.
З обережністю підходьте до купання у ванній, дотримуйтесь правил і ви з легкістю пройдете всі етапи вагітності, не обмежуючи себе в улюблених водних процедурах.