Інші міста: |

Ця сторінка створена, щоб скласти уявлення про кваліфікацію та людяність лікарів-гінекологів Нашого міста.
Ті хто вже народжував - порадьте вагітним гарного лікаря. І навпаки, застережіть, до кого не варто звертатись!

Кожен позитивний відгук додає лікарю 1 бал.
Негативний відгук - віднімає 1 бал.
Нейтральний відгук не змінює рейтинг.

Від 0 до 10 балів   Від 25 до 50 балів     Негативний рейтинг
Від 10 до 25 балів   Від 50 до 100 балів    Без негативних відгуків

Відгуки про лікаря - Сільвестр Галина Богданівна (інші лікарі)
(всього відгуків - 8)

Позитивних - 2 | Нейтральних - 3 | Негативних - 3


Автор: Ірена | Дата: 14.04.2020 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Негативний
Проходила звичайний плановий огляд. Записалася на конкретну годину, прийшла вчасно, зайшовши в кабінет я почула що лікар на обіді. Очікування на лікаря складало більше 40хвилин, в результаті чого під кабінетом створилася черга, пішли розмови хто скільки дає, від таких сум я була в шоці, в приватній клініці за огляд таких сум навіть не беруть, а тут в державній, ще й зі всім своїм. Прийшла лікарка, прийняла своїх двох пацієнтів, які їй оплачують за прийом, хоча я була перша в черзі, потім прийняла мене. Оглянула, сказала що є якісь ознаки онкології, взяла аналізи, а також гроші за них і сказала що результати будуть до тижня часу і якщо є якісь проблеми то вона повідомить, якщо все гаразд, то і телефонувати не буде. Вийшовши з кабінету в мене були ноги ватні, я була в шоці, чекала результатів як манни небесної. Пройшло більше тижня, ні слуху ні духу, переживання звичайно страшенні від попереднього діагнозу. Додзвонитися неможливо, на повідомлення також реакції немає. Після більше як двох тижнів відповіла на дзвінок і ще в легкій формі нахамила, мол «Я ж Вам не дзвонила, то всьо ок, чого мене дістаєте». Перш за все я пацієнт і після такого озвученого діагнозу можна реально його отримати з переживань, а по друге я за нього оплатила. Можливо комусь вона й допомогла, але у мене особисто негатив залишився. Після того я пройшла комплексне обстеження у приватній клініці, без годинного очікування і з нормальним ставленням і навіть найменшого натяку на такий діагноз не було. Тому якщо хочете зекономити свій час та зберегти нерви, оминайте десятою дорогою.

Автор: Галина | Дата: 06.09.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Негативний
Консультувалася в Галини Богданівни з приводу звичного невиношування. В результаті її непрофесійності і байдужості я знов втратила дитинку. Я дзвонила і писала до неї, що в мене кровить і чи можна приїхати, на що вона відповіла, щоб я пила таблетки і приїхала тоді, коли вона записала, а це було аж через тиждень. Вона винна в тому, що не призначила головних аналізів, через які і відбуваються завмерлі вагітності. Тому я дуже незадоволена її роботою та непрофесійністю.

Автор: Христина | Дата: 08.06.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Позитивний
Чудовий лікар. Спочатку визначає причини неплідності, а потім назначає лікування. У мене перед вагітністю виявили гіпотиреоз + гіперпролактинемія. На фоні цього мені призначив ендокринолог з того самого центру (центр репродуктивного здоров'я - де працює Сильвестр Галина) відповідну дозу гормону щитовидки, Галина Богданівна назначила відповідні свічки, ліки та вітаміни. Далі перевірка прохідності труб, гірудотерапія, взагальному лікувалася в неї до 8 місяців. Головне уважно слухати настанов та рекомендацій лікаря. Паралельно чоловік обстежувався в тому ж самому центрі. Йому також вітаміни, свічки. І ось, вуаля, вагітність довгоочікувана. Зараз нашому бейбіку майже 8 місяців. Ми щасливі та дякуємо Богу та лікарям від Бога, такі як Сильвестр Г.

Автор: Марія | Дата: 06.06.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Нейтральний
Це лікар, робота для якої ЦЕ БІЗНЕС. НЕ рекомендую. З власного досвіду. Оминайте її.

Автор: Марія | Дата: 03.05.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Нейтральний
Галина Богданівна допомогла завагітніти і виносити дитинку. В мене були проблеми з високим пролактином, лікувалася, до 20 го тижня буа під наглядом ГБ, постійно на зв'язку.Зараз маємо чудову дівчинку завдяки лікарю. Галина Б допомогла дуже багатьом моїм друзям та знайомим. Рекомендую.

Автор: Наталія | Дата: 18.03.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Негативний
Проходила позаплановий огляд у Галини Богданівни, після якого було призначино колькоскопію, оскільки на шийці з її слів "є зміни". Після огляду колькоскопом діагноз нею був поставлений як "передраковий стан" з можливим видаленням тканин (п.с. дітей в мене ще нема), призначили біопсію. Звісно після цього вирішила проконсультуватись в ще одного спеціаліста для підтвердження чи спростування діагнозу. Тиждень після першого огляду телефоную щоб забрати результат аналізу цитології (який роблять всім і в першу чергу), а він виявляється ще не готовий, тобто тиждень після взяття мазка його ніхто не досліджував і Галина Богданівна навіть не подумала переглянути результат перед постановкою діагнозу. В іншого лікаря після огляду і на підставі ЗРОБЛЕНИХ аналізів (цитоморфологічне дослідження, дослідження виділень, ТОРЧ інфекції) поставили діагноз - незначне запалення. Всі аналізи в нормі, дисплазії (патологічних змін) немає. А тепер уявіть скільки було витрачено сил, емоцій і здоров'я, не кажучи вже про кошти, в часі спростування первинного діагнозу.

Автор: Василина | Дата: 22.10.2018 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Нейтральний
Зовсім не хочу писати негативного відгуку про Галину Богданівну, але і надзвичайно позитивного враження вона на мене не справила. Лікувалась я у неї два роки, за цей період вона змогла встановити причину по якій я не можу завагітніти, на відміну від ще попередніх перевірок, де мені говорили, що мої труби прохідні і в них проблем немає. Тоді можливо б ця проблема швидше вирішилась, а так я втратила майже чотири роки. Проте саме по відношенню до себе як до пацієнтки я не помітила належного ставлення, дуже часто були фрази "нагадате що там у вас" . Коли мені дуже була потрібна її контультаця стосовно здачі деяких аналізів і я до неї телефонувала, а також писала смс, то у відповідь прийшло лише "я на лікарняному", тобто я мала робити , що хочу, враховуючи, що я готувалась до операції і вона це знала.Також було багато відмовок, типу "домовляйтеь самі" і це при тому, що вона мій лікуюючий лікар. Як на мене то так не має бути, я розумію, що можливо всіх і одразу не запам"ятаєш але якщо я цій людині довіряю своє здоров"я і віддячуюсь за це, то потрібно і відноситись належним чином. Можливо не у всіх так, напевно це була просто не мій лікар. Адже до неї завжди є черги і думаю, що не одній людині вона допомогла.

Автор: Олеся | Дата: 26.04.2018 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Позитивний
Велике дякую надзвичайно талановитому лікарю, який допоміг завагітніти не лише мені, а й 5 моїм знайомим, які довгий час лікувалися в інших лікарів. Галина Богданівна бере до уваги пару, ми здавали аналізи разом з чоловіком в той час як інші лікарі лікують чомусь тільки жінку, таке враження ніби чоловік тут нідочого. Їздити на прийом часто не заставляє, здали аналізи, призначили лікування, а далі все в телефонному режимі, завжди бере трубку і все памятає. Дівчата раджу всім. Лікар працює на вул. Короленка 9. І ще моліться і Бог почує вас! Дай Бог здоров'я Галині Богданівні допомагати і надалі дівчатам, які так хочуть стати мамами!

Залишити відгук про лікаря - Сільвестр Галина Богданівна (інші лікарі)

Ім'я 

E-mail 

Текст відгуку: 

Результат: 

Не більше одного відгуку з одного комп'ютера за одного лікаря
Якщо Ви пишете відгук, як відповідь на чиєсь питання -
тоді обирайте тип відгуку "нейтрально"

 

Copyright 2010-2016 ©
Всі права захищені
ginekology@ukr.net
від засновників

Друзі:
videoyroki.net
osmaster.org.ua

Lviv TOP Львівський каталог сайтів