Інші міста: |

Ця сторінка створена, щоб скласти уявлення про кваліфікацію та людяність лікарів-гінекологів Нашого міста.
Ті хто вже народжував - порадьте вагітним гарного лікаря. І навпаки, застережіть, до кого не варто звертатись!

Кожен позитивний відгук додає лікарю 1 бал.
Негативний відгук - віднімає 1 бал.
Нейтральний відгук не змінює рейтинг.

Від 0 до 10 балів   Від 25 до 50 балів     Негативний рейтинг
Від 10 до 25 балів   Від 50 до 100 балів    Без негативних відгуків

Відгуки про лікаря - Сільвестр Галина Богданівна (інші лікарі)
(всього відгуків - 7)

Позитивних - 2 | Нейтральних - 3 | Негативних - 2


Автор: Галина | Дата: 06.09.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Негативний
Консультувалася в Галини Богданівни з приводу звичного невиношування. В результаті її непрофесійності і байдужості я знов втратила дитинку. Я дзвонила і писала до неї, що в мене кровить і чи можна приїхати, на що вона відповіла, щоб я пила таблетки і приїхала тоді, коли вона записала, а це було аж через тиждень. Вона винна в тому, що не призначила головних аналізів, через які і відбуваються завмерлі вагітності. Тому я дуже незадоволена її роботою та непрофесійністю.

Автор: Христина | Дата: 08.06.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Позитивний
Чудовий лікар. Спочатку визначає причини неплідності, а потім назначає лікування. У мене перед вагітністю виявили гіпотиреоз + гіперпролактинемія. На фоні цього мені призначив ендокринолог з того самого центру (центр репродуктивного здоров'я - де працює Сильвестр Галина) відповідну дозу гормону щитовидки, Галина Богданівна назначила відповідні свічки, ліки та вітаміни. Далі перевірка прохідності труб, гірудотерапія, взагальному лікувалася в неї до 8 місяців. Головне уважно слухати настанов та рекомендацій лікаря. Паралельно чоловік обстежувався в тому ж самому центрі. Йому також вітаміни, свічки. І ось, вуаля, вагітність довгоочікувана. Зараз нашому бейбіку майже 8 місяців. Ми щасливі та дякуємо Богу та лікарям від Бога, такі як Сильвестр Г.

Автор: Марія | Дата: 06.06.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Нейтральний
Це лікар, робота для якої ЦЕ БІЗНЕС. НЕ рекомендую. З власного досвіду. Оминайте її.

Автор: Марія | Дата: 03.05.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Нейтральний
Галина Богданівна допомогла завагітніти і виносити дитинку. В мене були проблеми з високим пролактином, лікувалася, до 20 го тижня буа під наглядом ГБ, постійно на зв'язку.Зараз маємо чудову дівчинку завдяки лікарю. Галина Б допомогла дуже багатьом моїм друзям та знайомим. Рекомендую.

Автор: Наталія | Дата: 18.03.2019 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Негативний
Проходила позаплановий огляд у Галини Богданівни, після якого було призначино колькоскопію, оскільки на шийці з її слів "є зміни". Після огляду колькоскопом діагноз нею був поставлений як "передраковий стан" з можливим видаленням тканин (п.с. дітей в мене ще нема), призначили біопсію. Звісно після цього вирішила проконсультуватись в ще одного спеціаліста для підтвердження чи спростування діагнозу. Тиждень після першого огляду телефоную щоб забрати результат аналізу цитології (який роблять всім і в першу чергу), а він виявляється ще не готовий, тобто тиждень після взяття мазка його ніхто не досліджував і Галина Богданівна навіть не подумала переглянути результат перед постановкою діагнозу. В іншого лікаря після огляду і на підставі ЗРОБЛЕНИХ аналізів (цитоморфологічне дослідження, дослідження виділень, ТОРЧ інфекції) поставили діагноз - незначне запалення. Всі аналізи в нормі, дисплазії (патологічних змін) немає. А тепер уявіть скільки було витрачено сил, емоцій і здоров'я, не кажучи вже про кошти, в часі спростування первинного діагнозу.

Автор: Василина | Дата: 22.10.2018 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Нейтральний
Зовсім не хочу писати негативного відгуку про Галину Богданівну, але і надзвичайно позитивного враження вона на мене не справила. Лікувалась я у неї два роки, за цей період вона змогла встановити причину по якій я не можу завагітніти, на відміну від ще попередніх перевірок, де мені говорили, що мої труби прохідні і в них проблем немає. Тоді можливо б ця проблема швидше вирішилась, а так я втратила майже чотири роки. Проте саме по відношенню до себе як до пацієнтки я не помітила належного ставлення, дуже часто були фрази "нагадате що там у вас" . Коли мені дуже була потрібна її контультаця стосовно здачі деяких аналізів і я до неї телефонувала, а також писала смс, то у відповідь прийшло лише "я на лікарняному", тобто я мала робити , що хочу, враховуючи, що я готувалась до операції і вона це знала.Також було багато відмовок, типу "домовляйтеь самі" і це при тому, що вона мій лікуюючий лікар. Як на мене то так не має бути, я розумію, що можливо всіх і одразу не запам"ятаєш але якщо я цій людині довіряю своє здоров"я і віддячуюсь за це, то потрібно і відноситись належним чином. Можливо не у всіх так, напевно це була просто не мій лікар. Адже до неї завжди є черги і думаю, що не одній людині вона допомогла.

Автор: Олеся | Дата: 26.04.2018 | Лікар: Сільвестр Галина Богданівна | Відгук Позитивний
Велике дякую надзвичайно талановитому лікарю, який допоміг завагітніти не лише мені, а й 5 моїм знайомим, які довгий час лікувалися в інших лікарів. Галина Богданівна бере до уваги пару, ми здавали аналізи разом з чоловіком в той час як інші лікарі лікують чомусь тільки жінку, таке враження ніби чоловік тут нідочого. Їздити на прийом часто не заставляє, здали аналізи, призначили лікування, а далі все в телефонному режимі, завжди бере трубку і все памятає. Дівчата раджу всім. Лікар працює на вул. Короленка 9. І ще моліться і Бог почує вас! Дай Бог здоров'я Галині Богданівні допомагати і надалі дівчатам, які так хочуть стати мамами!

Залишити відгук про лікаря - Сільвестр Галина Богданівна (інші лікарі)

Ім'я 

E-mail 

Текст відгуку: 

Результат: 

Не більше одного відгуку з одного комп'ютера за одного лікаря
Якщо Ви пишете відгук, як відповідь на чиєсь питання -
тоді обирайте тип відгуку "нейтрально"

 

Copyright 2010-2016 ©
Всі права захищені
ginekology@ukr.net
від засновників

Друзі:
videoyroki.net
osmaster.org.ua

Lviv TOP Львівський каталог сайтів