Інші міста: |

Ця сторінка створена, щоб скласти уявлення про кваліфікацію та людяність лікарів-гінекологів Нашого міста.
Ті хто вже народжував - порадьте вагітним гарного лікаря. І навпаки, застережіть, до кого не варто звертатись!

Кожен позитивний відгук додає лікарю 1 бал.
Негативний відгук - віднімає 1 бал.
Нейтральний відгук не змінює рейтинг.

Від 0 до 10 балів   Від 25 до 50 балів     Негативний рейтинг
Від 10 до 25 балів   Від 50 до 100 балів    Без негативних відгуків

Відгуки про лікаря - Боженко Ольга Юріївна (інші лікарі)
(всього відгуків - 4)

Позитивних - 3 | Нейтральних - 0 | Негативних - 1


Автор: Надія | Дата: 06.04.2019 | Лікар: Боженко Ольга Юріївна | Відгук Позитивний
Ольга Юріївна прекрасний лікар УЗД. Маю патологію. Вона зробила дуже професійне обстеження, описала все до міліметра, визначила патологію аж до міжнародного визначення. Порадила лікаря по моїй проблемі, дала телефон. Дуже рекомендую тим, хто мати якісне в точне УЗД.

Автор: Наталя | Дата: 18.06.2018 | Лікар: Боженко Ольга Юріївна | Відгук Позитивний
Дуже довго не могла завагітніти, і вічно були збої місячних на довготривалий термін. Я пішла до дільничної гінеколог на симоненка, яка напривила мене там ж на узд. Там такий діагноз мені понаписували я була в шоці. Моя сусідка працювала в раковій разом із Ольгою Юрієвною. Отже, після того страшного узд, я його показала сусідка.... яка теж була в шоці і не розуміла як стільки проблем можуть бути в молодої дівчини. Вона одразу подзвонила до Боженко, яка сказала які здати аналізи і після того приіхати до неї на узд на вул. Рапопорта. Коли вона зробила узд, тобто було два різних висновки і діагнози із різницею 1 добу. Сказала в чому проблема насправді. Порадила звернутися до лікаря Городенчук Зореслави. І я вдячна... бо через місяць завагітніла. І зараз маю донечку 2 рочки.

Автор: Галина | Дата: 21.08.2017 | Лікар: Боженко Ольга Юріївна | Відгук Позитивний
Доброго Дня! Спершу лікаря звати Ольга Юріївна. Завдяки порадам цієї лікарки я завагітніла через 2міс, після 2р. лікувань в іншого лікаря. Також вона побачила на узд загрозу на ранніх термінах, що допомогло спасти мою дитину. Також порадила хорошого лікаря уролога та лікаря, який веде мою вагітність. І вперше я стикнулась з тим, що всі ці лікарі не хочуть брати коштів, без аналізу не ставлять діагнозу. І моя порада хто читає відгуки: лікар це людина, яка помиляється як і всі ми. Якщо є сумнів, або ж поганий діагноз завжди потрібна думка декількох лікарів. А Ольга Юріївна хороший спеціаліст уздист. Не виписує ліків на шалені суми. Завжди бере слухавку навіть у неділі вечері)) хоча я в неї на обліку не стою.

Автор: Марта | Дата: 03.03.2017 | Лікар: Боженко Ольга Юріївна | Відгук Негативний
Коли прийшла на прийом до цієї лікарка то вона склала про себе дуже хороше враження, оскільки попала я до неї через знайомих. Але коли прийшлось до діла то вона нас так залякала сказала що треба видалити яйник оскільки на ньому була киста. Але я їй сказала що немаю ще дітей і боюсь робити таку операцію, вона такими словами як киця, зайка та непереживай все буде ок. До неї мене направили з поліклініки, оскільки виявили кісту а вона працює на Гашека, 2 тобто у раковій. Коли я вирішила ще проконсультуватись з лікарем то виявилось що ніякого яйника видаляти непотрібно, і це при тому що вона також розказує що супер спеціаліст по узд, доречі також була в неї на узі в її особистому кабінеті на проспекті Шевченка. Пізніше виявилось шо кіста знаходиться біля яйника, і вона цього просто не побачила, і якщо би я не пішла до іншого лікаря я думаю що це би доя мене закінчилось плачевно її оперативне втручання. Зробили операцію лапероскопічно і все ок вже народила синочка, тому категорично нерекомендую цю лікарку, бо через її некваліфікованісь я і мою сім'я пережила цей страх навіяней нею. Жахлива і дуже тупа.

Залишити відгук про лікаря - Боженко Ольга Юріївна (інші лікарі)

Ім'я 

E-mail 

Текст відгуку: 

Результат: 

Не більше одного відгуку з одного комп'ютера за одного лікаря
Якщо Ви пишете відгук, як відповідь на чиєсь питання -
тоді обирайте тип відгуку "нейтрально"

 

Copyright 2010-2016 ©
Всі права захищені
ginekology@ukr.net
від засновників

Друзі:
videoyroki.net
osmaster.org.ua

Lviv TOP Львівський каталог сайтів