Інші міста: |

Ця сторінка створена, щоб скласти уявлення про кваліфікацію та людяність лікарів-гінекологів Нашого міста.
Ті хто вже народжував - порадьте вагітним гарного лікаря. І навпаки, застережіть, до кого не варто звертатись!

Кожен позитивний відгук додає лікарю 1 бал.
Негативний відгук - віднімає 1 бал.
Нейтральний відгук не змінює рейтинг.

Від 0 до 10 балів   Від 25 до 50 балів     Негативний рейтинг
Від 10 до 25 балів   Від 50 до 100 балів    Без негативних відгуків

Відгуки про лікаря - Чаплінська Надія Львівна (інші лікарі)
(всього відгуків - 43)

Позитивних - 33 | Нейтральних - 3 | Негативних - 7


Автор: Люба | Дата: 15.02.2020 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Дуже задоволена лікарем Надією Львівною, професіонал своєі справи, на всі моі запитання дає роз'яснення, уважна і доброзичлива. В палаті з дівчатами теж легко, всі завжди допоможуть і порадять, і підтримають. Хороші умови і комфортне та спокійне перебування. Перед тим як лягати переживала, але все дуже добре. Буду рекомендувати цього лікаря.

Автор: Ольга | Дата: 10.02.2020 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Негативний
Я якщо чесно шокована! Порадили лікаря сказали професіонал своєї справи. Положили мене в палату з запаленням нирок Надія Львівна виписала уколи і багато таблеток сказала все приймати. Я приймала всі ліки ходила на уколи і було покращення по словах лікаря. Положили мене в палату з «неадекватними» дівчатами які позволяли собі говорити скільки цукру мені пити з чаєм і що їсти не говорячи про банальні речі, кожен день проведений в палаті для мене був стресом плакала і неоднарозово просила перевезти мене в іншу палату на що отримувала відповідь «- Пий валеріану і не звертай уваги» за два дні випила пачку валеріани і ЛІКАР який за мене відповідала вважала це нормою... Останньою краплею стало те що одна з «дівчат» обматюкала мене і позволила собі підвищити на мене голос на що інша сказала «Віка не нервуйся через оце» тут мої нерви здали що за не людське ставлення? Чому я повинна це терпіти? І коли я підійшла до Надії Львівної всі мої слова і сльози було проігноровано. Я вирішила що досить з мене я так більше не можу і сказала що їду додому. На що почула «-Не видумуй нікуда не поїдеш». Я взяла всі уколи і зранку мені сказали що аналізи добрі але ще потрібно полежати дня так з два. На питання для чого відповідь була бо я за тебе відповідаю так буде краще. Я збираю свої речі тим часом Надія Львівна пробує повпливати на мене за рахунок моєї мами яка вже не мала сил дивитися на мою депресію, нерви, сльози ... Сказала що я безвідповідальна і коли народжу дитину викину її почала переконувати що в мене погані аналізи і т.д (хоч мені було сказано протилежне) Коли Надія Львівна зрозуміла що мама на моїй стороні почала вимагати зателефонувати чоловікові І знову їй не вдалося. Почала пропонувати окрему палату (яку я так довго просила зі сльозами на очах). В мене вже не було сил сперечатися тому все-таки їй прийшлося мене виписати і я дома. Дякую Богові що це пекло закінчилося Дуже хитра жінка бреше багато старається всіма силами переконувати і робити так як їй підходить. На компроміс не йде взагалі, не прислухається до думки вагітних а робить так як вона сказала, відверто хамить. Хоч я і дома до сих пір не можу морально відійти. Не раджу і десятому скажу не варто ризикувати своїм здоров’ям і здоров’ям своєї малечі лікар безвідповідальний і хитрий.

Автор: Ольга | Дата: 12.10.2019 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Народжувала 31.10.2017р. Не природньо, було кисерське. Дуже задоволена. Постійно до родів і після приходила питала чи все гаразд. Дуже приємна лікарка.

Автор: Тетяна | Дата: 17.06.2019 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Негативний
До пологів - чудова, чуйна, спокійна, як мати рідна. В день пологів - залякування без пояснень, стимулювання крапельницею і пігулками. Результат - стрімкі пологи і розриви. Лікар явно не шанує природні пологи.

Автор: Ira | Дата: 26.12.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Нейтральний
Народжувала в червні 2018 у надії львівни, лікар вона хороша дуже добре відносилася роди пройшли легко! Єдине що дуже неприємно через 2 місяці після пологів в мене почались чиряки один за одним через інфекцію стафілокок

Автор: Оксана | Дата: 10.11.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Негативний
Дуже незадоволена роботою цієї людини. Стимулювали, бо не могла розродитися, бо перед тим давали препарати,щоб зупинити схватки. Думає тільки про гроші, дуже хитра.

Автор: Люба | Дата: 20.10.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Негативний
Дуже приємне враження було про лікаря до пологів, але те що було на самих пологах це просто жах. Родила 2018 року в липні, на 39 тижні сказала лягти в лікарню хоча показань для цього не було весь період вагітності протікав добре, але для перестраховки оскільки перші пологи я все-таки погодилась і лягла в лікарню. Для чого кожен день мене направляли на узд я так і не зрозуміла, заставляти ставити свічки для стимуляції і коли я сказала що не буду їх купляти то лікар сама мені їх принесла і переконала що вони дуже потрібні. І вже коли я зрозуміла суть того всього що відбувалось було пізно, до закриття роддому залишалось пару днів тому просто надзвичайно скоро всі породіль стимулювали. Звичайно це все добре скривали але нехай це буде на совісті Надії Львівни коли я неодноразово питалась коли закриття тому що не хочу щоб мене стимулювали в відповідь я чула що ще нічого не відомо. Був плановий огляд мене оглянув лікар і сказала що вже є достатнє відкриття для пологів і щоб мене переводили в родзал. Близько 12 год я вже була в родзалі на родах я захотіла щоб був присутній чоловік і мені дозволили. Це були перші пологи і в момент коли ти розумієш, що ти сьогодні народиш думки в голові не дають тобі розумно мислити. Три години я ще була в родзалі і весь цей час мені не дозволяли присісти казали ходити. Час від часу заходила акушерка і питалась чи нічого не болить на мою думку коли вагітній жінці не дозволяють присісти три години звичайно, що почне боліти спина і тягнути живіт. В кінцевому результаті коли вийшов мій чоловік з родзалу появилась Надія Львівна і акушерка дуже швидко нічого необяснивши почали дивитись яке розкриття в цей момент акушерка поставила крапельницю для стимуляції нічого мені не пояснивши за хвилину я побачила що, мені вже зібрались проколювати води звичайно я цього не дозволила і почала кричати щоб мені цього не робили, але через декілька хвилин коли крапельниця почала діяти і біль почався жахливий я вже не могла себе кнтролювати і в цей момент мені все таки прокололи води. Коли зайшов мій чоловік і почав вияснювати для чого це зробили і чому це без згоди дружини. У відповідь було тільки почуто що так потрібно і так краще, коли я сказала що мені прокололи води з мене просто зробили ненормальну і почали мене переконувати що ніхто нічого не проколював. Через пів години я все-таки народила звичайно з розривами оскільки роди були стрімкі. На скору руку мене почали шити весь цей час забігала акушерка і скоро кликала Надію Львівну бо в інакшому родзалі вже народжує інша жінка. Звичайно якщо б не було закриття роддому можливо по інакшому відбувались пологи. Але нехай вас Бог береже від таких лікарів в яких на думці тільки гроші. І просто не людське ставлення до здоров’я інших людей.

Автор: Світлана | Дата: 28.05.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Негативний
Мені порадили її, як лікаря, який проводить довгі природні пологи. А вийшло все зовсім навпаки. Як тільки ми приїхали, схватки поступово наростали, але процес міг затягнутися на півроку дня, а часу в лікаря і акушера бракувало, це був останній день роботи роддому перед закриттям на миття. І мені зразу ж поставили крапельницю з окситоцином, після якої пекельний біль в поясниці неможливо було витримувати. Я вже немогла спокійно дихати чи відчувати тужусь я чи не тужусь. На мене сваритись і просили замовкнути. Але після стимуляції я вже нічого не могла з собою зробити і просто кричала від болі. Пологи завершились за дві години з епізіотомією, розривами і відповідно купою швів. А ще як бонус вони поставили тампон з перекисом, який забули вийняти перед випискою, а мене про нього не попередили. Виявити його через два тижні з супутніми гнійними виділеннями було дуже неприємно і страшно. + через 1,5 місяці довелось оперувати груди через стафілококовий мастит. Чоловік заплатив після пологів 200 $. Вибачень ніяких ми не почули.

Автор: Стефанія | Дата: 19.05.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
У мене через свічки які дала ця лікарка почалися стрімкі раптові схватки, дитина родилася важко, в роддомі дитину обстежили, сказали що здорова, все спала відкидаючи назад головку, і очко одне привідкрите, пізніше звернулися до невропатолога і виявили що у дитини ішемічне уращення ЦНС.

Автор: Юля | Дата: 18.05.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Нейтральний
Хто може напишіть будь ласка номер Чаплінської Надії Львівни. От мій номер 0978191311 ( є вайбер)

Автор: Юлія | Дата: 19.03.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Звернутись до Надії Львівни порадили знайомі, які вже в неї народжували. Пологи в мене були 19.09.2017 року, тривали з 6 ранку, народила донечку о 17:50. Приїхала у пологовий в 4 годині ночі, Надія Львівна відповіла на дзвінок вночі, заспокоїла, коли приїхала зустріла. Не зважаючи на те, що була втомлена і не виспана з нічної зміни весь день контролювала пологи, за що дуже вдячна. Ціну не говорить, все на свій розсуд. Після пологів часто приходила на огляд. Консультувались і народжували зі своєю подругою в неї ( вона задоволена лікаркм так само). Приємна, проста і щира людина. Мені з нею було дуже легко спілкуватися. Усім завжди її раджу, звертатимусь тепер тільки до неї. Надія Львівна, ви найкраща!

Автор: Анастасія | Дата: 14.02.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Нейтральний
Доброго дня) можна номер Чаплінської Н.Л.? Мій номер - 0634121846 (також зареєстрований на вайбері)

Автор: Тетяна | Дата: 04.02.2018 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Лікар яка чітко знає свою справу! +1 позитивний відгук.

Автор: Христина | Дата: 02.12.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Кваліфікований, відповідальний і уважний лікар. Дуже хороша людина)

Автор: Іра | Дата: 06.10.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Хороший лікар. Рекомендую.

Автор: Марія | Дата: 18.09.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Хороший лікар! Дає свічки щоб менші розриви були! Говорить що робити на родах чітко та зрозуміло! Приїхала в третій годині ночі! Рекомендую!

Автор: Стефанія | Дата: 02.09.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Негативний
Дає свічки для стимуляціі родів.

Автор: Галина | Дата: 12.07.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Хороша людина, хороший лікар. Буду народжувати в неї знову.

Автор: Василь | Дата: 22.06.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Негативний
Нехай Бог вас береже від цієї людини!

Автор: Ольга | Дата: 11.05.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Дуже приємна людина і професіонал своєї справи! Рекомендую!

Автор: Юлія | Дата: 11.05.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Надія Львівна дуже хороший лікар, нею задоволена, буду знов народжувати в неї )

Автор: Аня | Дата: 14.04.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
На днях народжувала у Чаплінської Надії Львівни, це дуже хороша людина професіонал у своїй справі, чуйна, врівноважена, щира, ввічлива, я дуже задоволена її роботою! В мене були досить важкі пологи але за допомогою Надії Львівній все пройшло чудово дитинка народилася здоровою за що я дуже їй вдячна!!! Всім рекомендую це Лікар від Бога!! Велике дякую за синочка , на наступний раз народжувати піду тільки до неї!!!!

Автор: Юлія Дудник (Дрогобич) | Дата: 14.02.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Немає ціни такому лікарю як Надія Львівна! Це просто казковий чудовий лікар з великої букви! Це дійсно розуміюча, ввічлива доброзичлива людина. Надія Львівна Ви найкращі!!!!

Автор: Аня | Дата: 14.01.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Надія Львівна чудовий лікар і професіонал у своїй справі. Дуже відповідальна, виважена і чуйна людина. Мої найкращі рекомендації!!

Автор: Неля | Дата: 05.01.2017 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Надія Львівна лікар від Бога!!! Дякую шо вона в моєму житті появилися пройшли ми з нею багато. Буду всім радити в неї родити.

Автор: Наталя | Дата: 19.11.2016 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Я задоволена на всі 100 цією лікаркою. Народжувала без домовленості, перші пологи, то вона весь час підтримувала під час схваток, розказувала і показувала, як дихати, пояснювала всі свої дії. Після пологів регулярно приходила в палату, оглядала, ціни не називає, ми віддячились на свій розсуд. Побільше б таких хороших та уважних лікарів!

Автор: Христина | Дата: 07.11.2016 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Народжувала свою донечку у 2016 році у надії Львівни, роди пройшли успішно. Хоча ми не домовлялись про партнерські пологи, але чоловік був присутній. Як лікар чуйна і професіонал. А це рідкість.

Автор: Маряна | Дата: 10.10.2016 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Народжувала в неї двох діток в 2012році і в 2016 році, коли родила перший раз то бачила шо лікар хороший але після другого разу вже зрозуміла що лікар вона від Бога, і дуже хороша і приємна людина, завжди усміхається, дуже чуйна,турботлива, весь час підтримує, заспокоює.Двох своїх хлопців родила вночі, лікар приїздить в любий час і в любу погоду. Коли народжуєш відчуваєш себе в безпеці, якщо надумаю родити ще раз то тільки до неї. НАДІЯ ЛЬВІВНА ВЕЛИКЕ ВАМ ДЯКУЮ!!

Автор: Юлія | Дата: 08.10.2016 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Хороша лікарка, кваліфікована, чесна відповідальна. Два рази в неї родила, при любій погоді, святі, годині приїде. Задоволена нею на всі 100%. Лікар від Бога.

Автор: Іра | Дата: 07.10.2016 | Лікар: Чаплінська Надія Львівна | Відгук Позитивний
Дуже хороший спеціаліст. Донечку народжувала кесерським. Ніяких ускладнень, на 3 день готова була йти додому. Були проблеми при вагітності але завдяки Надії Львівни, яка вчасно призначила операцію врятували мою доню.

1 | 2 | Наступна | Остання

Залишити відгук про лікаря - Чаплінська Надія Львівна (інші лікарі)

Ім'я 

E-mail 

Текст відгуку: 

Результат: 

Не більше одного відгуку з одного комп'ютера за одного лікаря
Якщо Ви пишете відгук, як відповідь на чиєсь питання -
тоді обирайте тип відгуку "нейтрально"

 

Copyright 2010-2016 ©
Всі права захищені
ginekology@ukr.net
від засновників

Друзі:
videoyroki.net
osmaster.org.ua

Lviv TOP Львівський каталог сайтів